Skocz do zawartości

Sprzedam Astrokoziołek Fastron 5m, statyw geo, statyw lt1, głowica Mon2 (EQ5)


Paniki

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiony około roku temu od jednego kolegi z forum. Użyty parę razy i popełniłem na nim kilka zdjęć. Niedługo po tym przesiadłem się na coś innego.

Powinna być również do tego jeszcze "platforma" z ciemnej płyty meblowej jak w oryginale, dołożę bo jest gdzieś u znajomego.

Do pełni szczęścia przyda się lunetka, bądź laser, ale można obyć się metodą dryfową. Przyda się też głowica kulowa i zasilanie. Dołożę gratis koszyczek na 6 baterii AA.

Sterownik, napęd i wszystko inne sprawne.

Strona z większością informacji i danymi tutaj http://astrojawil.pl/blog/moje-urzadzenia/fastron-5m/

Cena za całość 300zł do negocjacji

Mam również aluminiowy statyw geodezyjny, ze złamaną jedną  stopką do wbijania butem, mogę dorzucić za 60zł.

 

Do odbioru w Krakowie, bądź wysyłka kurierska za około 20zł (35zł ze statywem)

mIMG_20200413_192431.jpg

mIMG_20200413_192450.jpg

mIMG_20200413_192513.jpg

mIMG_20200413_192518.jpg

mIMG_20200413_192532.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko aktualne.

 

Znalazłem deskę do fastrona, tylko została nacięta piłą. Sprzedaż albo taka, można wyciąć kawałek z dowolnego odpadu meblowego lub innej płyty, przewiercić 2 otwory i przełożyć blaszki, albo ja to mogę zrobić.

 

Doszła jeszcze głowica Bresser Mon2 (starsza kopia EQ5).

Brakuje 3 zaślepek, brak pokręteł obrotu, lunetka do wyregulowania. Generalnie działa, był używany przez poprzedniego właściciela do foto i mówił że lepiej działał od eq5 i exosa2. 

 

Doszedł jeszcze aluminiowy statyw LT1?. Brak śrub dociskowych i coś było chyba w jednym docisku uszkodzone, nie wiem, generalnie do naprawy lub innego tuningu.

 

Głowica Mon2 600zł

Statyw LT1 70zł

Statyw geo 70zł

Fastron 300zł

do negocjacji.

 

 

IMG_20200513_185029.jpg

Edytowane przez Paniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowica Mon2 500zł

Statyw LT1 50zł

Statyw geo 50zł

Fastron 200zł (z podstawą jaka jest)

Możliwość wymiany na kamerkę do guidingu z obiektywem, np T7

Edytowane przez Paniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.