Skocz do zawartości

Bieszczady 2005


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

OOOOOOO Limax będzie  :banan: , z przyjemnością poznam osobiście uznanego komeciarza  :Beer:

 

Oj tak Adam bedzie na zlocie. W chwili obecniej adam jest juz u mnie :Beer:

Odpoczywa przed wyjazdem jutro < jutro jeszcze male zwiedzanie okolic> i w droge kolo 16 wiec dozobaczenie na zlocie :Beer::Beer::banan::banan::helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że może to głupie pytanie - ale czy brać ze sobą jakiś śpiwór - czy w tym schroinisku bedzie coś pod czym bedzie można sie schować po wyczerujących obserwacjach

 

Też sie nad tym zastanawiam, czy lecieć i kupowac jakis spiwór czy pan łaskawie wyda koce i poduche bo ostatnio to mu sie jakos nie chciało bo za późno było. LOL. Co swoje to swoje... a zresztą wezmę swój koc po kiego grzyba mi śpiwór.

Edytowane przez Hamster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdrosze wszystkim ktorzy moga pojechac , bieszczadzkie niebo i ogolnie klimat w Roztokach jest niesamowity , niestety w tym roku mimo wielkich checi nie udalo nam sie z Marzena wybrac na zlot :(:Cry:

 

w przyszlym roku to juz chocby nie wiem co to pojedziemy :angry::burza::Elefant:

 

pogodnego nieba ! :astro::sunsmiley:

 

pozdrawiamy

Marcin&Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że pierwszy wieczór w Bieszczadach nie zaspokoi apetytów naszych kolegów. Co prawda jestem około 100 km na północ od nich, ale paskudne pierzaste chmury pokrywają całe niebo. Przypuszczam, że te które widziałem wieczorem nad południowym horyzontem oni widzieli nad swoimi głowami. Niestety prognozy nie są zbyt dobre, ale może jakieś dziury w chmurach się znajdą. Jeżeli nie to będzie wina pewnej sześćdziesiątki. ;)

Edytowane przez Robert_Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że pierwszy wieczór w Bieszczadach nie zaspokoi apetytów naszych kolegów. Co prawda jestem około 100 km na północ od nich, ale paskudne pierzaste chmury pokrywają całe niebo. Przypuszczam, że te które widziałem wieczorem nad południowym horyzontem oni widzieli nad swoimi głowami. Niestety prognozy nie są zbyt dobre, ale może jakieś dziury w chmurach się znajdą. Jeżeli nie to będzie wina pewnej sześćdziesiątki. ;)

 

Prognozy nie okazały się tak pesymistyczne. W środę udało się zapoczątkować obserwacje 60-cm teleskopem, w czwartek było nieco gorzej, ale w piątek wieczorem niebo było całkiem ładne i pozwoliło na obserwacje do około 23-24. Jako że dzisiaj wróciłem nie wiem jak było w sobotę wieczorem. Całą drogę do Wrocławia lało, więc nie przypuszczam, żeby niebo było ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.