Skocz do zawartości

Bieszczady 2005


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Zawitam nieomylnie z żoną i synem, mam już zarezerwowany pokój dla nas z żoną i synem oraz przyległą czwórkę dla stałej grupy krakowskiej :Salut:

Januszu, nadal nie mam od Ciebie oficjalnej rezerwacji.

I jeszcze jedna uwaga, mianowicie wszyscy uczestniczymy w zlocie na takich samych zasadach, czyli rezerwujemy miejsca tylko u mnie!

Proszę nie dzwonić do schroniska bo jest wynajęte w całości przez organizatorów zlotu.

Rozwiązanie takie pozwoli nam ograniczyć zamieszanie i nieporozumienia.

Dodam, że zostało już dosłownie kilka miejsc.

Wpłaty należy dokonywać do 20 marca potem rezerwacje nie opłacone będą wykreślone i ogłoszę ile jest jeszcze wolnych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko szefostwo zaakceptuje mi wniosek urlopowy, to się wybiorę.

 

Wybaczcie ignorancję, ale nigdy nie byłem na zlocie astronomicznym: czy warto wieźć z W-wy mojego ETXa? Czy tam będzie coś w rodzaju "star party"?

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Marcin Bruczkowski

http://www.riw.pl/bezsennoscwtokio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy wy wszyscy sie znacie?? tz generalnie chodzi mi o to ze nie mam jak narazie wlasnej tuby, nigdy nie bylam na zlocie, ale interesuje sie zarowno astronomia jak i astrologia, czy jest to impreza na ktora moglabym i powinnam sie wybrac ??

 

Czesc sie zna, czesc nie. A jak myslisz, skad my sie znamy? Wlasnie ze zlotu. Czyli przyjezdzasz pierwszy raz i poznajesz ludzi bezposrednio. To wlasnie glowna idea takiego zlotu. Tak wiec, zdecydowanie powinnas sie wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko szefostwo zaakceptuje mi wniosek urlopowy, to się wybiorę.

 

Wybaczcie ignorancję, ale nigdy nie byłem na zlocie astronomicznym: czy warto wieźć z W-wy mojego ETXa? Czy tam będzie coś w rodzaju "star party"?

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Marcin Bruczkowski

http://www.riw.pl/bezsennoscwtokio

 

Sprzetu nigdy za wiele, tak wiec zabieraj sprzet. Impreza jest zarowno obserwacyjna, jak i sprzetowo-towarzyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Adamo, wszelkie wątpliwości już wyjaśniłem pisemnie i zgłoszenia już Ci przesłasłem na priva, czyli kwestię rezerwacji mamy formalnie uregulowaną :Salut:

Edytowane przez Janusz_P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Panom zazdroszczę możliwości jechania na zlot. Mnie nie pozwoli moja szkoła :( jednak jeśli będziecie Panowie kultywować zloty to kto wie, moze za pare lat przyjade!! ( a na razie będe z Panami duchem :))

 

Pozdrawiam! :Salut:

Edytowane przez Mychna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo, wszelkie wątpliwości już wyjaśniłem pisemnie i zgłoszenia już Ci przesłasłem na priva, czyli kwestię rezerwacji mamy formalnie uregulowaną :Salut:

Wszystko jest jasne! :Beer:

 

Wstępnie zamykam listę bo mam już 52 osoby.

Resztę zgłoszeń zapisuję na liste zapasowa i jak się coś zwolni to przepiszę na liste podstawową.

 

Po 20 Marca będzie wszystko jasne, czyba że ktoś wcześniej zrezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Jako zeszłoroczny i dobrze zorientowany w temacie bieszczadzki organizator mam propozycję organizacyjną do Adamo aby nie zamykać listy tylko uruchomić i zarezerwować następne miejsca w pobliskim ośrodku agroturystycznym u państwa Dybasiów http://www.dybasiowka.republika.pl jak było to praktykowane już z powodzeniem na wcześniejszych zlotach :Salut:

Szkoda komuś odmawiać uczestnictwa jeśli może nas być na zlocie prawie dwa razy tyle :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest jasne!  :Beer:

 

Wstępnie zamykam listę bo mam już 52 osoby.

Resztę zgłoszeń zapisuję na liste zapasowa i jak się coś zwolni to przepiszę na liste podstawową.

 

Po 20 Marca będzie wszystko jasne, czyba że ktoś wcześniej zrezygnuje.

 

No nieźle... wczoraj 11 rano wątek pojawił sie na forum i już full. Szybko to poszło.

Trzeba być czujny jak pies podwójny. Jedeń dzień niebycia na forum może być przyczyną wielu groźnych rozczarowań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zeszłoroczny i dobrze zorientowany w temacie bieszczadzki organizator mam propozycję  organizacyjną do Adamo aby nie zamykać listy tylko uruchomić i zarezerwować następne miejsca w pobliskim ośrodku agroturystycznym u państwa Dybasiów http://www.dybasiowka.republika.pl jak było to praktykowane już z powodzeniem na wcześniejszych zlotach  :Salut:

Szkoda komuś odmawiać uczestnictwa jeśli może nas być na zlocie prawie dwa razy tyle  :Beer:

 

Janusz, dobrze gadasz (piszesz) należy dać Ci :Beer:

Jutro tam zadzwonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoyo :Beer: No nieźle! Jeszcze nigdy nie byłem na żadnym zjeździe astro. Taka impreza to musi być extra Tego roku jecze mnie na niej nie bedzie, przynajmniej na całej pomimo ze mieszkam bardzo blisko (Gorlice i okolice) ale na 100% przyjade tam moze na dwa dni Ale niestety jeszcze bez uzbrojenia bo raczej telepa nie zdąże ukończyć <_<

 

Kurde ja musze tam was odwiedzić!!!!!! :szczerbaty:

 

:Beer: Yoyo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja bym chętnie sie wybrał. Adamo, e-maila wysłałem, jeśli znajdzie się

jeszcze miejsce to i ja przyjadę na zlot :D

 

Dopiszcie mnie do listy.

 

Po drodze zapadnę do Sebka, u którego ma już być Szymon Ozimek i razem we

trójkę zawitamy do Roztok :Beer: a więc do kwietnia !

Edytowane przez Limax7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo ja rowniez wyslalem wiadomosc i czekam na odp.

PS Ta wiadomosc <wiesz o jaka mi chodzi > byla ode mnie :D ale wyslalem jeszcze 1 wiadomosc mam nadzieje ze doszla.

Edytowane przez sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że do końca nie wiem czy bede mógł sie pojawic na zlocie, czy później bedzie można sie jeszcze jakoś wkręcic na zlot, czy może trzeba bedzie indywidualnie szukac jakiegoś noclegu???

Jak się skończą miejsca w schronisku to będzie Ci trudno się wkręcić, w tych Roztokach to jest z pięć domów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawe kto sie "objawi" w tym roku na zlocie w bieszczadach ?? Bo pamietacie co bylo w zeszłym ;)

 

Można by obstawiać województwa  <_<

 

Pozdr Przezornie

DaVe

Na lipcowym minizlocie nie pojawił się nikt z zapowiedzianych Krakowiaków, tak, że różnie to bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że do końca nie wiem czy bede mógł sie pojawic na zlocie, czy później bedzie można sie jeszcze jakoś wkręcic na zlot, czy może trzeba bedzie indywidualnie szukac jakiegoś noclegu???

 

No to zalezy czy twardy jestes :smokin:

 

Ja tam pare nocy w zyciu pod golym niebem zaliczylem (tu raczej pare dni na lace przespiz :szczerbaty: ) i jakos nie zaluje niczego. Od biedy, w razie :zimno: (bo chmurw sie nie przewiduje) mozesz zaladowac sie do czyjegos samochodu. Takie manewry przerabialem kilka razy po pijaku i na trzezwo i powtarzam niczego nie zaluje :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym uzytkownikiem "astroforum", właśnie dostałem maila z zaproszeniem na zlot w Bieszczadach. Mam tylko mały problemik bieszczady są taaaaaaak daaaaaaaleko, od Poznania. i zdsajsie tylko bociany tam kursują. nie wiesz kto by miał miejsce w jakimś srodku transportu dla 2 do 3 osób (ja, żona i ewentualnie 8-letni syn). Jestem miłosnikiem astronomii - strasznym amatorem, moja wiedza ogranicza się jedynie do wiedzy z publikacji popularno - naukowych, i nie stety nie posiadam zadnego godnego sprzetu, jesynie starą :angry: ruskąlornetkę 20x60 i chęć poznania technik obserwacyhnych. Oriętujesz się, czy bedzie tam mozliwość skozystania z jakiegoś sprzetu, nauki podstaw obserwacji?

 

Pozdrawiam, Rubycon

W wolnych chwilach prowadzę stronkęastronomiczną:

 

.astrofun-banner.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie trochę sprzętu z którego wszyscy mogą skorzystać. Tak jest na wszystkich zlotach. Będą duże Newtony, będą refraktory i to te z wysokiej półki np TEC140 (chyba Przemas przyjedzie ?) Takahashi , okulary z najwyższej półki w wiaderkach :D , będa lornety i lornetki B) Rób rezerwację u Adamo, szukaj bociana i szykuj rodzinkę na zlot :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.