Skocz do zawartości

Bieszczady 2005


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się też w końcu wybrał w to cudowne ponoć miejsce. Sek w tym, że Gdańsk to tak daleko i nie wiem czy znajdę tu chętnych z samochodem, którzy zabraliby cały mój majdan...

 

Pozdro!!!

 

Przemas :) :) :)

 

 

Przemas Przyjacielu

 

:Astrobrać: :Cheers:

 

Bierz Czarka i jazda w Bieszczady

 

:Beer::pijacy:

 

Nie może Cię nie być na takiej imprezie

 

obiecuję Ci nie wira ale całe tornado :icon_wink:

 

:smokin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mocno!

Chciałbym się dostać na tenże zlot, jeno nie wiem jak dokonać zgłoszenia... Proszę o pomoc. Chyba, że Adamo, którego jeszcze nie miałem przyjemności poznać uzna to co teraz piszę za wystarczające słowa potwierdzenia chęci uczestnictwa i poda mi namiar na konto, gdzie należy dokonać przedpłaty.

 

Pozdrawiam,

Marcin, Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z dużą liczbą chętnych do udziału w zlocie proponuję przydzielenie jednego łóżka dla dwóch osób. Wyznaczone godziny leżakowania w sposób humanitarny zapewnią godziwą formę wypoczynku. W przypadku jednoczesnego korzystania z łóżek, organizatorzy oczywiście nie biorą odpowiedzialności za konsekwencje wynikłe z tego faktu... :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie testowy Taurus na zlocie?

 

Pozdrawiam.

 

Ponieważ mam nawał w pracy to nie mogę zagwarantować, że będe na calym zlocie, ale na weekend na pewno się pojawię.

Przywiozę Taurusa 270 oraz na 95% nowego Taurusa 380.

 

Pozdrawiam,

Mirek D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z dużą liczbą chętnych do udziału w zlocie proponuję przydzielenie jednego łóżka dla dwóch osób. Wyznaczone godziny leżakowania w sposób humanitarny zapewnią godziwą formę wypoczynku. W przypadku jednoczesnego korzystania z łóżek, organizatorzy oczywiście nie biorą odpowiedzialności za konsekwencje wynikłe z tego faktu...  :szczerbaty:

Marynarze na okręcie podwodnym (klasycznym, nie jakimśtam klasy OHIO) mają dwie koje na trzech. Wszak zawsze jeden jest na wachcie! Tu wystarczy koja na dwóch, wszak osiem godzin zakładam jako obserwacyjne i wtedy koja stygnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowym na forum, astronomiąinteresuję się od dawna, tylko ze względu na brak funduszy na sprzet dysponuję jedynie wiedzą ksiązkową z tytułów popularno-naukowych i dobrymi checiami ponaddto starą ruskąlunetką 20x60

W wolnych chwilach proadzęwłasną stronkę astronomiczną:

 

astrofun-banner.jpg

Chętnie bym się zabrał, ale nie mam zabardzo czym tam dojechać, czy ma ktoś wolne z dwa miejsca w swoim aucie? jak tam dojechać !!??

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pragnę wszystkich poinformować, że mamy dodatkowe miejsca w ośrodku DYBASIÓWKA w Lisznej. Zarezerwowałem tam 21 miejsc (wszystkie dostępne). Mogę tam zapisać w zasadzie wszystkich z listy zapasowej. W ośrodku DYBASIÓWKA będzie zapewniony nocleg i śniadanie zaś w schronisku obiad/obiadokolacja. W DYBASIÓWCE są nieco lepsze warunki lokalowe więc jeśli są chętne osoby (np. z dziećmi) mogę przepisać do tego Ośrodka.

DYBASIÓWKA mieści się około 4 km od schroniska. Będzie to w zasadzie tylko baza noclegowa, zaś cała organizacja zlotu będzie miała miejsce w schronisku w Roztokach G.

Koszt pobytu w DYBASIÓWCE wynosi 160 zł od osoby. Jest on nieco droższy ze względu na lepsze warunki bytowe.

Wszystkich chętnych proszę o kontakt: a.kisielewicz(at)astronomia.pl

Na razie cała lista zapasowa jest przypisana do ośrodka DYBASIÓWKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtopicowo ale czy ktoś może mi podać terminy (przynajmniej jaki miesiąc, bo na pewno zawsze bedzie w okolicach nowiu) i miejsca corocznych zlotów ? Z tego co wiem niektóre są stałe. Kiedyś juz ktoś to podsumował ładnie w jednym poście ale jakoś nie mogę się doszukać.

Z tego co pamiętam to kudłacze w sierpniu, jodłów we wrześniu i co jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierpniowe Kudłacze to stały termin od lat i jest to długi zlot "urlopowy" jedni przybywają inni wracają po tygodniu pobytu . Ostatnio jak miałem spakowne graty po czterech nocach na "Kudłach" to dojechał Przemas z Czarkiem . Widzieliśmy się 15 minut , płakać mi się chciało że z takimi kumplami nie mogę zostać .

 

Jesienny termin zlotu w Jodłowie zostanie uzgodniony w Bieszczadach .

 

Co innych zlotów to niewiadomo co kto ogłosi na różnych forach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.