Skocz do zawartości

Bieszczady 2005


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.

Hans, bez paniki, droga jest cały czas przejezdna i bez lodu, 1,5m śniegu jest na łące obserwacyjnej ale szybko schodzi i do naszego przyjazdu zostanie co najwyżej 30-50cm lodowego firnu, twardego jak lodowiec a więc nadającego się pod stanowiska obserwacyjne lub też zniknie całkowicie i pozostaną tylko plamy przy drodze i śnieg w lesie pod szczytem w cieniu góry gdzie zwykle leży do początku czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak będzie to z Lisznej proponuję (osoby chętne do przejażdżki) brać konie i w drogę przez szlak.

 

Wiatr włosy rozwiewa, drzewa śmigają obok nas, słychać parskanie koni i stukot kopyt - coś pieknego.

 

Tylko czy możliwe :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siergiej

Mam pytanie - czy bedze na zlocie stanowisko (mikrosklepik) firmy Astrokrak (lub innej) , w ktorym mozna-by kupic ruzne astro-drobiazgi n.p. filtr Astrosolar ,latarki ,okulary , Barlow i. t.p.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy bedze na zlocie stanowisko (mikrosklepik)  firmy Astrokrak (lub  innej)  , w ktorym  mozna-by  kupic ruzne astro-drobiazgi n.p. filtr Astrosolar ,latarki ,okulary , Barlow  i. t.p.?

 

 

A zamów sobie teraz to Janusz przywiezie to co Cię interesuje, pooglądasz i jak będzie ok to kupisz. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siergiej
A zamów sobie teraz to Janusz przywiezie to co Cię interesuje, pooglądasz i jak będzie ok to kupisz. Proste.

 

Moze masz racje , ale nie-zle by bylo zeby organizatory cos takiego zorganizowali , u nas ( u Rosjan) jest takie przyslowie - Аппетит приходит во-время еды . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siergiej
Padła mi cewka w aucie. Ucieszyłem się: Dobrze że nie w Bieszczadach!!! :Boink:

 

Cewka - to bajka :D Moj synek rozwalil caly przod w aucie , o to byla tragedija , ale juz naprawione i wymalowane , na szczescie .

 

Mam w rekach wize , zaproszenie (dzieki Adamu) , i jestem calkiem przygotowany do wyjazdu.

 

Potrzebyje tylko astrosolara i oslony (przeciw rosie ) do teleskopa , ciekawe z czego wy robicie te rurki (blendy , oslony) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siergiej
Ludzie robią to z karimaty, takiego rolowanego dywanika z gąbki pod śpiwór.

 

 

U nas (w Ternopolu) tego nie ma , ale juz wiem o co chodzi .

 

Jeszcze bym znac co to takie - śpiwór , a :Boink: moze spioncy worek , po naszemu спальний мішок ? Smieszne to slowo spiwor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsłynniejszy chyba jest ODRASZACZ ZAYZIKA z ... puszki po piwie.

Ale to maleńki kaliber, na większy trzeba by DaB albo FAXE duże opróżnić!

Na zlocie bedzie tyle ludzi że damy rade nawet na 60 zrobić odroślnik <_<

 

pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie... oddaje cały sprzęt w pierwszym tygodniu kwietnia, ale powiem Ci dokładnie co i jak, przy grochówie, jak w Jodłowie... :Beer:

 

 

Szkoda że oddajesz...

Miałem nadzieję, że przetestujemy jakiegoś długo-ogniskowca 2" na newtonie 380/1650 którego przywiezie Mirek D. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.