Skocz do zawartości

Bieszczady 2005


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Z blachy falistej zwiniętej w rulon i przewiązanej drutem kolaczastym :)

 

hmmm chodzilo mi raczej o produkt gotowy (do opróżnnienia i zamontowania). Znaczy farycznie "beczkowaty" o kalibrze odp do 60 :Beer:

 

Ps.Ty Wiesiek szykuj sie bo wiesz jak myśliwi chrzczą nowe rury :ha:

 

 

Pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm chodzilo mi raczej o produkt gotowy (do opróżnnienia i zamontowania). Znaczy farycznie "beczkowaty" o kalibrze odp do 60 :Beer:

 

Ps.Ty Wiesiek szykuj sie bo wiesz jak myśliwi chrzczą nowe rury  :ha:

Pozdr

DaVe

 

Jestem zwarty i gotowy i przygotowany na chrzest :)

... nie wiem jak myśliwi chszczą nowe rury... ale co by się nie działo to nie będę jedyny z nowo zrobionym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwarty i gotowy i przygotowany na chrzest :)

... nie wiem jak myśliwi chszczą nowe rury... ale co by się nie działo to nie będę jedyny z nowo zrobionym sprzętem.

 

No bede jeszcze ja, ale moj to raczej starozrobiony sprzet :) Jakby co, to wespre cie szklem :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj dupa chyba będzie z tego chrztu mojego sprzętu :( , na 90% sie nie wyrobie z tubą, także na zlot wpadnę co najwyżej z lornetką, ew tyle wyciągu ile zrobię wezmę z sobą.

A tak przy okazji chciałbym się zapytać czy ktoś z Warszawy ma 1 wolne miejsce w samochodzie, najlepiej w kabinie, ale bagażnik też ujdzie ;)

(plecak tylko będę miał, także dużo miejsca nie zajmę)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze uporam sie z moim newtonem na zlot Bieszczady 2006 bo lepszego chrztu nie widze jak własnie tam przy grilu :Beer: z wami koledzy :banan:

Nie mówiąc już o globusie B)B):szczerbaty:

Edytowane przez BODI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo podał listę uczestników zlotu w Roztokach i dzięki temu wiemy z kim się spotkamy.

Może każdy z uczestników wyśle do Adamo PW i poda jaki sprzęt weźmie na zlot.

Mielibyśmy wtedy też listę oszpejenia stronomiczego jakie będzie można zobaczyć na zlocie. Lub można założyć nowy wątek w którym "zlotowcy: zadeklarują jaki sprzęt przywiozą.

 

Adamo co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to leżę...a właściwie siedzę, bo w styczniu skręciłem stopę i tak już mi zostało...mało tego łapię się na zlot, bo mam zaległe 15 dniu urlopu...matko jedyna...chyba o jakiś cud muszę ręce wznieść...idę popłakać... <_< albo wyrwę sobie z bólu włosy z czaszki...

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

To już kolejny zlot na którym nie będę...dla mnie zloty astronomiczne to pasmo nieszczęść... :ha:

Wznoszę za Was kufel...nie zapomnijta o tych niełobecnych... :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy pogoda w przyszły weekend (a przynajmniej jego początek) nie zapowiada się najlepiej.

 

http://pogoda.onet.pl/0,799,38,miasto.html

 

Ale pamiętam, jak tydzień temu onet zapowiadał na wczorajszy czwartek śnieg (w płd-wsch Polsce), a skończyło się na pięknej pogodzie. Oby tak i tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze Śmiercią Ojca Świętego proponuje by chętne osoby w sobotę zlotową o godz. 21:37 wysłuchały recytacji fragmentów Tryptyku Rzymskiego będącego z dzisiejszej perspektywy testamentem duchowym Karola Wojtyły.

 

Proszę organizatorów o stosowne wypowiedzenie się co do tej propozycji.

 

Pozdrawiam

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł tu nie ma co dyskutować jeżeli przygotujesz coś takiego i będą na zlocie chętni aby tego posłuchać to nic nie stoi na przeszkodzie aby tak było. Nie widzę tu miejsca na dyskuję na ten temat.

 

Takiej odpowiedzi oczekiwałem.

Zabiorę Tryptyk.

Wyjście do Kościoła do Cisnej czy nawet sprowadzenie Księdza do nas wydaje mi się oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Koleżanki i Koledzy.

Najbliższy zlot miłośników astronomii w Bieszczadach mimo żałoby narodowej, odbędzie się w planowanym terminie.

Odszedł największy autorytet naszych czasów, najbliższy nam człowiek. Jestem przekonany, że życzył by sobie abyśmy przeżyli ten zlot najlepiej jak potrafimy, poprzez obserwację nieba będziemy bliżej Niego. Zapewne każdy z nas przeżyje ten zlot w zadumie i rozmyślaniu o tym co przekazywał nam podczas Swojego pontyfikatu największy Pielgrzym - Papież Jan Paweł II.

Dodam, że nasz zlot nie jest imprezą rozrywkową a raczej naukową więc nie powinniśmy z niej rezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo - dzięki za Twe rozsądne słowa, dwudniowy out of forum pozwolił Ci zachować spokój wewnętrzny! :Salut:

 

Proponowałem ANKIETĘ na temat przewidywanego przebiegu zlotu. Wątek został zamknięty i chyba potem OCENZUROWANY. Oczywiście, ANKIETY NIE MA.

 

W temacie JAKI SPRZĘT ZABIERAMY DO BIESZCZAD powstał poboczny temat mistyczno-duchowy, w żaden sposób nie związany ze zlotem ani ze sprzętem, który zdominował wątek.

 

Może poprostu założyć nowy wątek albo podforum np. pod tytułem DNI SKUPIENIA.

 

Piszę o tym TU I TERAZ żeby spróbować dowiedzieć się czy spotkanie w Roztokach będzie miało charakter przepojony głęboką reflekcją, nawet mistyczno-religijny, czy też będzie przypominało inne astro-zjazdy.

 

Próbuję BEZ URAŻANIA NICZYICH UCZUĆ zorientować się, czy powinienem przyjechać czy raczej nie. Wbrew własnej woli - wywołuję agresję osób przepojonych uczuciowością (jakaż dysharmonia :( )

 

Pokój Wam Wszystkim, POKÓJ i TOLERANCJA!

Proszę o wybaczene wszystkich, których uraziłem lub teraz boleśnie ranię - nie mialem takich intencji.

 

Miłek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo - dzięki za Twe rozsądne słowa, dwudniowy out of forum pozwolił Ci zachować spokój wewnętrzny! :Salut:

 

Proponowałem ANKIETĘ na temat przewidywanego przebiegu zlotu. Wątek został zamknięty i chyba potem OCENZUROWANY. Oczywiście, ANKIETY NIE MA.

 

W temacie JAKI SPRZĘT ZABIERAMY DO BIESZCZAD powstał poboczny temat mistyczno-duchowy, w żaden sposób nie związany ze zlotem ani ze sprzętem, który zdominował wątek.

 

Może poprostu założyć nowy wątek albo podforum np. pod tytułem DNI SKUPIENIA.

 

Piszę o tym TU I TERAZ żeby spróbować dowiedzieć się czy spotkanie w Roztokach będzie miało charakter przepojony głęboką reflekcją, nawet mistyczno-religijny, czy też będzie przypominało inne astro-zjazdy.

 

Próbuję BEZ URAŻANIA NICZYICH UCZUĆ zorientować się, czy powinienem przyjechać czy raczej nie. Wbrew własnej woli - wywołuję agresję osób przepojonych uczuciowością (jakaż dysharmonia :( )

 

Pokój Wam Wszystkim, POKÓJ i TOLERANCJA!

Proszę o wybaczene wszystkich, których uraziłem lub teraz boleśnie ranię - nie mialem takich intencji.

 

Miłek

 

 

Cygnusie - Miłku

Pokój i Tobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot na 100% będzie inny niż wszystkie!

Z pewnością wielu zrezygnuje z :Beer: i :banan:

Ja na 100% będę się zachowywał tak jak zawsze, tak jak wszyscy mnie znają :D

Namawiam wszystkich do usmiechu - On tak chciał!

Zapewne zerknie w nie jeden z naszych okularów.

 

Ale gdy przyjdze czas refleksji (np. pójdziemy razem do kościoła lub ksiądz przyjdzie do nas) to nie zdziwcie się jak na mojej i na pewno ni tylko mojej uśmiechnietej twarzy pojawi się łza - smutku i radości za razem.

Ja potrzymuję i zrealizuję to - sobotę o 21:37 zapraszam na 10-15 minut skupienia przy wersetach Tryptyku Rzymskiego.

Wszystkich posiadaczy tego wydawnictwa proszę o jego zabranie.

Wysłuchamy recytacji fragmentu -> Spełnienie - Apokalipsis oraz błogosławieństwa Papieskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się zastanawiać czy to będzie prawdziwy zlot, czy stypa na cześć JPII.

Ja wybieram sie w tym pierwszym celu i mam nadzieje że nie będziesz sie narzucał ze swoją religijnością, tylko odprawisz swój zamysł we właściwym miejscu, czyli w kościele w Cisnej. Z piwa nie zrezygnuję, chyba że zgaga mnie dopadnie. :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot na 100% będzie inny niż wszystkie!

 

Na pewno.

 

Z pewnością wielu zrezygnuje z  :Beer::banan:

 

Na pewno.

 

Ja na 100% będę się zachowywał tak jak zawsze, tak jak wszyscy mnie znają  :D

 

Ja rowniez.

 

Namawiam wszystkich do usmiechu - On tak chciał!

 

Prawda.

 

Zapewne zerknie w nie jeden z naszych okularów.

 

Ale gdy przyjdze czas refleksji (np. pójdziemy razem do kościoła lub ksiądz przyjdzie do nas) to nie zdziwcie się jak na mojej i na pewno ni tylko mojej uśmiechnietej twarzy pojawi się łza - smutku i radości za razem.

(...)

 

Mysle, ze to jest jedyne dobre rozwiazanie.

 

Zlot jest spotkaniem milosnikow astronomi poswieconym naszej pasji, i tym wlasnie winien on byc, mimo odejscia Jana Pawla II. Klimat takiego zlotu jast jego nieodlacznym elementem i jezeli cokolwiek bedziemy forsowac na sile, to 100 osob nie zjednoczymy. Mysle, ze wiele osob zachce pojsc w dniu pogrzebu na msze do kosciola w Cisnej. Pozostaly czas przeznaczmy na to, na co normalnie przeznaczyli bysmy go w innych okolicznosciach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel_Maksym - Dziękuję za tę nutkę spokoju, TO BYŁO KONIECZNYM BALSAMEM! Niepotrzebnie wyzwoliliśmy za dużo emocji i niepotrzebnie w tym wątku, ale skoro dotyczy to ZLOTU - może i dobrze...

 

Hans - dokładnie tak.

 

LeMarc - jestem PRZEKONANY że wszyscy się zmieścimy w granicach wzajemnej tolerancji i zrozumienia.

 

Pokój temu FORUM! - Miłek

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.