Skocz do zawartości

Bieszczady 2005


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Juz a-mail zostal wyslany :banan: teraz tylko na czekam na a-mail zwrotnego :D Teraz jeszcze wolne w pracy i wolne od szkoly.

PS Mam pytanko czy beda potrzebne np. przedluzacze?Jak tak to moge pare zabrac <mam pare co sa dlugie i moga sie przydac>

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośmialiśmy się a teraz pora na małe wyjaśnienie . Pod egidą Astro-Forum organizowane są corocznie dwa wielkie zloty . Tradycyjnie Jodłów i już po raz drugi Bieszczady . Uznaliśmy że aby zloty urozmaicić to za każdym razem organizację techniczno-programową przyznamy kolejnej grupie chcącej się tego podjąc . W roku ubiegłym robił to Kraków a w tym roku organizuje Lublin . Jeżeli na rok przyszły zgłosi się np:Tarnów to ta grupa będzie gospodarzem kolejnego zlotu w Bieszczadach. Chodzi o to aby zloty miały różne koncepcje programowe według inicjatyw i pomysłow kolejnych organizatorów . Jeżeli nie będzie chętnych to Bieszczady będą organizowane na zmianę przez Kraków i Lublin .Do patronatu sprzętowego będą zapraszani kolejni dystrybutorzy . Dodam jeszcze że jesienny Jodłów organizuje rada forum :PB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zasilę grupę opolską Zayzik :) Nie wiem tylko czy wyrobię się z moim wynalazkiem na czas, najwyżej wezmę samą tubę, nie mogę zostawić Viadernego samego na placu boju :).

Jak coś to mogę kogoś wziąść po drodze bo będę jechał sam, a mam passata hatchbacka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obersturmfurher!

 

Jch chcę ammeldung, że grupa Łódź (Litzmanstadt) w skałdzie osób 4 bedzie też auf Roztoki!

 

Wirr zabrać cały sprzęt zakryciowy do działań gotowy bo 9 w nocy zakrycie asteroidalne z pasem blisko Roztok.

 

Pozdrawiam

Paweł Maksym

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsiawka tez sie stawi ;)

 

Sluchajcie, dostaje od was mailowe zapytania, czy macie brac sprzet. Mimo, ze Adamo napisal o sprzetowym patronacie Astrokraka, to nie oznacza, ze AK kazdemu da sprzet (chyba ze sie myle ;)), tak wiec kazdy obowiazkowo ma przytargac ze soba sprzet. Ma to wygladac jak "targi" teleskopowe. Bedziemy ogladac, gadac itp. W tamtym roku niestety nie pomyslelismy o sali "wystawowej" gdzie kazdy zlozy sprzet. Strasznie mi sie to podobalo w "Jachrankach". Wszysyc spotykali sie w takiej nadrzednej sali i bylo bardzo "intelektualnie". Nie mam pomyslu, jak mozna to zrobic w Roztokach, ale czuje, ze trzeba "to zrobic"!

 

Jako ze konkurs fotograficzny to moja inicjatywa, dokladny plan i zasady przedstawie Wam tuz przed zlotem. Oby tylko pogoda dopisala, a bedzie przednia zabawa. Bede musial jeszcze tylko zmontowac jakies "Jury" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zasilę grupę opolską Zayzik :) Nie wiem tylko czy wyrobię się z moim wynalazkiem na czas, najwyżej wezmę samą tubę, nie mogę zostawić Viadernego samego na placu boju :).

Jak coś to mogę kogoś wziąść po drodze bo będę jechał sam, a mam passata hatchbacka

 

Ja tubę skończe napewno, ale z montażem nie zdążę. Ale nic to...

Do kwietnia troszkę czasu jest Bartolini.. uruchamiaj tokarkę i rób wyciąg.

Na miejscu w bieszczadach wystrugam montaż z brzozy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tubę skończe napewno, ale z montażem nie zdążę. Ale nic to...

Do kwietnia troszkę czasu jest Bartolini.. uruchamiaj tokarkę i rób wyciąg.

Na miejscu w bieszczadach wystrugam montaż z brzozy.  :D

 

Byle nie z osiki :) bo będzie się trząsł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie bede jechal z jednym pasazerem, wiec kogos moge zabrac na trasie W-wa > Roztoki. Niewiem czy bede wiozl jakis sprzet (mam nadzieje, ze tak) wiec albo zabiore jednego pacjeta z tuba albo dwoch, ale wtedy beda rury na glowy sobie zakladac :) Jakby co to, mozna mnie molestowac o transport.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poznańskim "autobusie" pojadą:

Emde - kierowca

Marvaz - pilot

Tule - bagażnik na dachu

Dobson - pasażer z tyłu

Pasażer - drugie miejsce zajęte na 50%

... kurde czy ktoś umie przyspieszyć czas? :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się wyborę :D Muszę pogadać z rodzicami :szczerbaty: i dowiedzieć się czy dojeżdzają tam jakieś pociągi albo coś :D

 

Pociągi dojadą najdalej do Zagórza.

Dalej masz pełno PKSów i Busów jadących w kierunku Cisnej lub do Ustrzyk Górnych - "tzw. pętlą Bieszczadzką" czyli przez Cisną. Wysiadasz w Cisnej i tam na 100% Cie ktoś zabiera.

Większość pociągów jedzie w nocy więc jak byś miał jechać sam to lepiej wybierz jakiś autobus do Rzeszowa lub Przemyśla i dopiero tam łap coś na Bieszczady.

 

Powodzenia

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie bede jechal z jednym pasazerem, wiec kogos moge zabrac na trasie W-wa > Roztoki. Niewiem czy bede wiozl jakis sprzet (mam nadzieje, ze tak) wiec albo zabiore jednego pacjeta z tuba albo dwoch, ale wtedy beda rury na glowy sobie zakladac :) Jakby co to, mozna mnie molestowac o transport.

 

Pozdrawiam.

 

Hans - sprobujemy sie wszyscy zgrac. Z Wawy jade na pewno ja, Andrzej, Piotr, no i ty... Pogadamy przed wyjazdem, jak to zorganizowac, zeby bylo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Najprawdopodobniej szkoła pomyślnie zniweczy moje plany wyjazdu na kwietniowy zlocik, więc na wszelki wypadek nie rezerwuje miejsca, co by inni mieli szanse wybrać się do Roztok (a warto!!) ;)

 

Gdyby jednak los okazał się bardziej sprzyjający, to mam pytanie, czy ktoś z osób planujących wyjazd w Bieszczady zabierze ze sobą jakiś statyw, na którym mógłbym posadzić swoje bino 100ke?? :notworthy:

 

 

Pozdrawiam,

 

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.