Skocz do zawartości

Bieszczady 2005


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety a tym bardziej żony są przekupne , pomyśl Oskar co żonka najbardziej by chciała i na tydzień przed zlotem zacznij mówić że może trzeba by to to kupić aby była zadowolona . Potem zrób słodkie oczka i przypomnij żonce że dawno zgodziła się na Twój wyjazd na zlot . (możesz powołać się na zgodę z tamtego roku ale przecież zloty są co rok )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety a tym bardziej żony są przekupne , pomyśl Oskar co żonka najbardziej by chciała i na tydzień przed zlotem zacznij mówić że może trzeba by to to kupić aby była zadowolona . Potem zrób słodkie oczka i przypomnij żonce że dawno zgodziła się na Twój wyjazd na zlot . (możesz powołać się na zgodę z tamtego roku ale przecież zloty są co rok )

 

To chyba miało być raczej do Jesiona...nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka niemogę jechać.

Kasy brakuje.

Niestety Wy będziecie z Bieszczad, a ja z balkonu u siebie obserwował :(

Życze wszystkim ładnej pogody, będę się za nią modlił.

 

A jeśli uzbieram kasiorki to na pewno pojade. :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Darek !!!!

 

Mam nadzieję że klimat będzie 110%... Pogoda to rzecz drugorzędna lecz również bardzo ważna.. Osobiście mam problemy ze zrozumieniem wśród bliskich (niemam z kim porozmawiać o tym co mnie najbardziej interesuje) i mam nadzieję że wkońcu Tam będę mógł być zrozumianym...

 

Pozdro - życzę wygranej w lotto i przyjazdu na zlot !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro - życzę wygranej w lotto i przyjazdu na zlot !!!!!

Dzięki wygrana w lotto by się przydała, chciałbym wybudować gospodarstwo agroturystyczne w Bieszczadach - astrofani mieliby gdzie organizowac spotkania :)

Byłby wyższy standard jaki jest wymagany przez astrofanów z dziećmi i żonami :)

Nawet pole namiotowe by było, stołówka, sale prelekcyjne i domki letnickowe :)

To wszystko oczywiście na przyszłość :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeHe ja właśnie to studiuję - i argoturystyka jest mi za pan brat - wchodź w to i nie żałuj na jakość to przyszłość. Zrób wszystko "po unijnemu" a napewno inwestycja się zwróci. Dobra miejscówka to dla astronoma ważna rzecz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJJJJJJJJJUUUUUUUUUPPPPPPPPPIIIIIIIIIIII

 

Właśnie Adamo dla którego wielkie dzięki :Salut: napisał mi, że dla PTMA'owiczów Lubelskich jest taniej.

 

Jak ja się cieszę.

 

Teraz macie chłopaki i dziewczyny 95% szans, że będę Wam zawracał głowę przez kolejne 4 dni zlotu :):):):):)

 

Byle by była pogoda dobra.

 

Pozdro dla wszystkich!

 

(Ale ja mam dzisiaj dobry dzień :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szczerbaty: HeLLoO ja mam małe pytanko :D ?

Czy ilość miejsc jest ograniczona ? I czy wogóle sa jeszcze miejsca. :szczerbaty:

Ilość miejsc jest ograniczona.

W tej chwili mam na liście 95 osób a miejsc jakieś 75-80.

Najbliższy wolny ośrodek (większy) jest w Cisnej.

Na razie zapisuję chętnych na listę rezerwową i jak się nic nie zwolni to wynajmiemy coś w Cisnej.

Więc teoretycznie miejsca są.

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Adamo ale mam jeszcze jedno male pytanko.

Jezeli bedzie wynajety inny osrode czy cena sie zmieni . :szczerbaty:

Cena powinna być podobna.

Ale okazuje się że najbliższe ośrodki są w Cisnej a to jakieś 10km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ze zlotowych bywalców jadących z Lubuskiego, przez Lubuskie lub z Poznania na kwietniowe Astro-Bieszczady wziąłby 2 astronomicznych neofitów słusznej postury do swojego pojazdu w celach wspólnego dzielenia się trudami podróży ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.