Skocz do zawartości

Forum Astromaniak - problemy, wnioski, zapytania


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Moze podejdzcie do tego zdarzenia z chumorem - wpadka i tyle . :Beer: Ktos z zwenatrz pobawil sie . A teraz ma jeszcze wieksza zabawe . Wystarczy dostep lepiej zabezpieczyc , moze nawet pokasowac jakies starocie i spokojna glowa . Pozdrawiam wszystkich . Zbyszek :Beer:

 

Zbig, przed swoimi niczego nie zabezpieczysz. Prywatna tresc rozmow rady udostepnil jeden z radnych. Poki co, nie przypominam sobie decyzji, aby zostalo to podane do wiadomosci. Jego sprawa, jego sumienie. Na takie zamkniete forum WLAMAC sie jest bardzo trudno, praktycznie szanse sa zerowe. Ale jezeli ja bede chcial np. dac Pleszce pliki, to nic tego nie zabezpieczy. Zaufanie, honor, to juz dzisiaj slowa nic nie warte. Mysle, ze na dzien dzisiejszy w Radzie nie pozostala juz ani jedna osoba, ktora moze stwarzac zagrozenie dla tych wartosci, o ktorych wyzej napisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo . Tez tak uwazam .

Łatwiej ulegamy zmanipulowaniu o ile sa niedopowiedziane sprawy .

Nie potepiajcie "swojego" co przekazal kopie i inni to opublikowali w jakims tam zakresie i interesie.

Forum po tym, powinno odzyc z wieksza sila . Tak zawsze bywa . W koncowym efekcie zrobil to z pozytkiem dla nas wszystkich . W zyciu wszystko musi sie mieszac aby byl postep . Inaczej jest stagnacja .

Inicjatorzy publikacji tylko moga na tym stracic poprzez utrate zaufania .

Np. gdyby nie bylo kobiet to .... . A tak zakocha sie we wrogu i zgoda itp . Gdyby nie " odrobina" haosu przez nie wprowadzana to zostalibysmy nadal w jaskiniach . Najwaziejszy jest ruch .

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbig, przed swoimi niczego nie zabezpieczysz. Prywatna tresc rozmow rady udostepnil jeden z radnych. Poki co, nie przypominam sobie decyzji, aby zostalo to podane do wiadomosci. Jego sprawa, jego sumienie. Na takie zamkniete forum WLAMAC sie jest bardzo trudno, praktycznie szanse sa zerowe. Ale jezeli ja bede chcial np. dac Pleszce pliki, to nic tego nie zabezpieczy. Zaufanie, honor, to juz dzisiaj slowa nic nie warte. Mysle, ze na dzien dzisiejszy w Radzie nie pozostala juz ani jedna osoba, ktora moze stwarzac zagrozenie dla tych wartosci, o ktorych wyzej napisalem.

 

 

:scratchhead::blink::wymiotuje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo . Tez tak uwazam .

Łatwiej ulegamy zmanipulowaniu o ile sa niedopowiedziane sprawy .

Nie potepiajcie "swojego" co przekazal kopie i inni to opublikowali w jakims tam zakresie i interesie.

Forum po tym, powinno odzyc z wieksza sila . Tak zawsze bywa . W koncowym efekcie zrobil to z pozytkiem dla nas wszystkich . W zyciu wszystko musi sie mieszac aby byl postep . Inaczej jest stagnacja .

Inicjatorzy publikacji tylko moga na tym stracic poprzez utrate zaufania .

Np. gdyby nie bylo kobiet to .... . A tak zakocha sie we wrogu i zgoda itp . Gdyby nie " odrobina" haosu przez nie wprowadzana to zostalibysmy nadal w jaskiniach . Najwaziejszy jest ruch .

:Beer:

 

Ty Panie Zbig normalnie mnie zainspirowales. Faktycznie, sa tego tez pozytywne strony. Jakos tak rodzinniej sie zrobilo, a do swiat jeszcze daleko :szczerbaty:

 

A co do potepiania, ja caly czas wierze w dobroc ludzi i mam nadzieje, ze to sie stalo przez omylke, po pijaku, a moze pod lufa karabinu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatna tresc rozmow rady udostepnil jeden z radnych. Poki co, nie przypominam sobie decyzji, aby zostalo to podane do wiadomosci.

 

O... Tak, tego nie bylo.

Byla wciaz mowa o "kradziezy" i "wlamaniu"...................................

:blink:

Pieknie sie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, piękna pogoda była ostatnio ale jak widzę nie wszyscy z niej korzystają. Wolą "łubu dubu" :banan:

 

Dzięki, że przejrzeliście na oczy :notworthy:

 

Polecam: http://www.astrokrak.pl/forum/viewtopic.php?t=188

 

Gdyby ktoś chciał coś o astronomii i obserwacjach poczytać :szczerbaty:

 

Nie zmuszam oczywiście do czytania ale wolę takie klimaty niż bezustanne knucie

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbig, przed swoimi niczego nie zabezpieczysz. Prywatna tresc rozmow rady udostepnil jeden z radnych. Poki co, nie przypominam sobie decyzji, aby zostalo to podane do wiadomosci. Jego sprawa, jego sumienie. Na takie zamkniete forum WLAMAC sie jest bardzo trudno, praktycznie szanse sa zerowe. Ale jezeli ja bede chcial np. dac Pleszce pliki, to nic tego nie zabezpieczy. Zaufanie, honor, to juz dzisiaj slowa nic nie warte. Mysle, ze na dzien dzisiejszy w Radzie nie pozostala juz ani jedna osoba, ktora moze stwarzac zagrozenie dla tych wartosci, o ktorych wyzej napisalem.

 

Adam,

 

Jako były członek Rady, nie życzę sobie takich insynuacji.

PS. Mam nadzieję, że to tylko niefrasobliwość w Twojej wypowiedzi.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam,

 

Jako były członek Rady, nie życzę sobie takich insynuacji.

PS. Mam nadzieję, że to tylko niefrasobliwość w Twojej wypowiedzi.

 

Pozdrawiam

Paweł

 

Nie jest to moja niefrasobliwosc. Niestety. Zeby byla jasnosc, absolutnie nikt tu nie mowi o tobie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, piękna pogoda była ostatnio ale jak widzę nie wszyscy z niej korzystają. Wolą "łubu dubu" :banan:

 

Dzięki, że przejrzeliście na oczy :notworthy:

 

Polecam: http://www.astromaniak.pl/viewtopic.php?t=188

 

Gdyby ktoś chciał coś o astronomii i obserwacjach poczytać :szczerbaty:

 

Nie zmuszam oczywiście do czytania ale wolę takie klimaty niż bezustanne knucie

:rolleyes:

 

Tak, to widac, ze nie lubisz afer. Szkoda tylko, ze jestes jej najaktywniejszym uczestnikiem - hipokryto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to widac, ze nie lubisz afer. Szkoda tylko, ze jestes jej najaktywniejszym uczestnikiem - hipokryto :)

 

 

:Salut:

 

Coś obserwowałeś Adamie Jesionkiewiczu w ciągu kilku ostatnich miesięcy oprócz awantur na swoim FORUM :D Nie ? Woilsz pisanie bzdur, głupot, pomówień, inwektyw :szczerbaty: Rada Forum sie już rozwiązała ? :helo::Beer: hipku :szczerbaty:B):ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Salut:

 

Coś obserwowałeś Adamie Jesionkiewiczu w ciągu kilku ostatnich miesięcy oprócz awantur na swoim FORUM :D Nie ? Woilsz pisanie bzdur, głupot, pomówień, inwektyw :szczerbaty: Rada Forum sie już rozwiązała ? :helo::Beer: hipku :szczerbaty:B):ha:

 

Rozumiem, ze fakt przywiazania mnie praktycznie obok lozka przez wypadek jest dla ciebie bardzo zabawna kwestia. Smiej sie dalej, ja placze - nad toba i nad tym, ze przepadaja mi piekne noce, ktorych nie moge spedzic z kolegami. Jestes mistrzem dosadnego, bardzo bolesnego ataku. :Cry:

 

Mimo wszystko, nie zycze ci, abys kiedykolwiek znalazl sie w moim polozeniu. Ale co ja ci gadam, jak i tak nie zrozumiesz! Wracaj skad przybyles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze fakt przywiazania mnie praktycznie obok lozka przez wypadek jest dla ciebie bardzo zabawna kwestia. Smiej sie dalej, ja placze - nad toba i nad tym, ze przepadaja mi piekne noce, ktorych nie moge spedzic z kolegami. Jestes mistrzem dosadnego, bardzo bolesnego ataku. :Cry:

 

Mimo wszystko, nie zycze ci, abys kiedykolwiek znalazl sie w moim polozeniu. Ale co ja ci gadam, jak i tak nie zrozumiesz! Wracaj skad przybyles.

 

Tak, na litość próbujesz ludzi brać. Jakbyś miał się naprawde źle głupot o 3:00 nad ranem byś nie wypisywał. Chorzy ludzie śpią o tej porze. :Boink: U Ciebie PSYCHIKA szwankuje wać Panie :Salut: Strategia merketingowa całkiem ciekawa :szczerbaty: Nikt jednak na nią nie da się nabrać

 

Rok temu sam miałem poważny wypadek samochodowy. Jakoś tego nie nagłaśniałem :-)

Wracaj nam do zdrowia jak najszybciej.

 

Jednak ... nie szukaj litości w ludziach bo ty dla nich litości w swoich manipulacjach, oszczerstwach, gnojeniu ich nie masz. Jedno jest pewne - na razie w dobrym towarzystwie do Łomianek się na wybierzesz :banan: Twoi Radni Bezradni też zaniemówili.

 

Post El_jota jet gwoździem do twojej trumny - fakt no mogłeś poczuć się gorzej :banan: Znowu nie ustosunkowujesz się do meritum tylko prbujesz kąsać Domka. Stare powiedzenie - GOŃ SIĘ :banan: Mnie z Leszkiem już nie skłucisz :banan: Nawet przypominaniem historycznych wątków w których to ty wychodzisz na idiotę.

Nie zdziwiłbym się gdyby ten wątek nagle zniknął z tego forum.

 

Pozdrawiam,

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post El_jota jet gwoździem do twojej trumny

Kłamstwo powtarzane wiele razy nie stanie się prawdą.

Jedno jest pewne - na razie w dobrym towarzystwie do Łomianek się na wybierzesz

Czyli zabawkami nie dasz się pobawić :ha: , a może należy traktować to jak realną groźbę napaści.

Nie zdziwiłbym się gdyby ten wątek nagle zniknął z tego forum.

To nie to forum.:lol:

 

ps.

Wiadomo kto i kiedy ( a nawet gdzie to się odbyło) ukradł przy pomocy kogoś ( a może to było włamanie przy nieuwadze radnego -cholera wie) pliki rady ,kto pozmieniał i umieścił cele oczernienia parunastu osób to także wiadomo.

Swoje prywatne boje załatwiaj prywatnie, dla innych z goracą głową prośba o to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie to forum.:lol:

 

 

:banan: ale śmieszne :ha:

 

ps.

Wiadomo kto i kiedy ( a nawet gdzie to się odbyło) ukradł przy pomocy kogoś ( a może to było włamanie przy nieuwadze radnego -cholera wie) pliki rady ,kto pozmieniał i umieścił cele oczernienia parunastu osób to także wiadomo.

Swoje prywatne boje załatwiaj prywatnie, dla innych z goracą głową prośba o to samo.

:Boink:

 

Wiadomo

 

:banan: Kto :banan: Kiedy :banan: Komu wiadomo :blink:

 

Na prywatnym forum Adama Jesionkiewisza załatwiam swoje prywatne sprawy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.