Skocz do zawartości

Pętla Łabędzia


Marta_S

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, beny napisał:

Nie widać zdjęcia ;(

Teraz powinno być OK. 

 

19 minut temu, wessel napisał:

Jak zdejmiesz odrobinę niebieskiego -jest wyraźna dominanta - to będzie o wiele lepiej .

Ok, dziś po pracy zabieram się do poprawki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HAMAL napisał:

siedziałem na teleskopie

Godzinę temu, wessel napisał:

Ja tak mam po denaturacie :)

Mogliby panowie zdradzic nieco więcej szczegółów tych tajemnych technik stosowanych w astrofotografii? :D Początkujący mogliby się czegoś nauczyć ;) 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, isset napisał:

What? :flirt:

Screenshot_20200515-141915.jpg.ecc362ad37a2adcfb82868aad5fa8e1d.jpg

 

 

Ogólnie wrzucają w pełnej rozdzielczości dajesz do wglądu we wszystkich niedoskonałości. Jak chcesz coś ukryć to downsize do np ok 2000px.

W przypadku gdy zależy Ci na uwagach pełny rozmiar ma sens, ponieważ łatwiej wychwycić co poszło nie tak podczas obtobki. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tayson napisał:

Ogólnie wrzucają w pełnej rozdzielczości dajesz do wglądu we wszystkich niedoskonałości. Jak chcesz coś ukryć to downsize do np ok 2000px.

W przypadku gdy zależy Ci na uwagach pełny rozmiar ma sens, ponieważ łatwiej wychwycić co poszło nie tak podczas obtobki. 

Teraz wszystko jasne - dzięki Ci bardzo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wessel napisał:

Ja tak mam po denaturacie :)

 

2 godziny temu, Paether napisał:

Mogliby panowie zdradzic nieco więcej szczegółów tych tajemnych technik stosowanych w astrofotografii? :D Początkujący mogliby się czegoś nauczyć ;)

Kolega oczywiście miał na myśli przetarcie optyki  :P :grin: :read:

 

40 minut temu, Marta Seidler napisał:

Teraz wszystko jasne - dzięki Ci bardzo! 

PS Tyson jest szorstki chłop, ale ma to zalety :) docenisz z czasem :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tayson napisał:

Z premedytacja wrzucasz tak duzą rozdzielczość zdjecia?

Również do @Marta Seidler :

 

a mi się podoba jak czasem ktoś wrzuci nieco większą rozdziałkę i można powiększyć i "pochodzić" po zdjęciu.

Oczywiście widać niedoskonałości, ale wtedy i feedback będzie dokładniejszy ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paether napisał:

Mogliby panowie zdradzic nieco więcej szczegółów tych tajemnych technik stosowanych w astrofotografii? :D Początkujący mogliby się czegoś nauczyć ;) 

Ja nie wiem czy ktoś pamięta taki serial " Czterej pancerni i pies"? Tam, jak Czeresniak miał wrócić przez Odrę do swoich, to mu Gustlik dał kwaśne cukierki do ssania, bo po nich podobno lepiej widać w nocy... próbował ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wessel said:

Ja nie wiem czy ktoś pamięta taki serial " Czterej pancerni i pies"? Tam, jak Czeresniak miał wrócić przez Odrę do swoich, to mu Gustlik dał kwaśne cukierki do ssania, bo po nich podobno lepiej widać w nocy... próbował ktoś?

Tak, pamiętam, próbowałem, kwaśne bo zawierały kwas d-lizergowy, a właściwie jego dwuetyloamid.

Widać po tym....rzesz łoooł, paaanie! ;)

Po co wydawać majątek na sprzęt?

 

Sorry za OT - chciałeś, to masz :)

Edytowane przez Agent Smith
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.