Skocz do zawartości

Kupię kamerkę T7 lub ASI120 mini


Paniki

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, super dzięki za info, że jest coś z polski ;) Jeszcze poczekam może na mini, ale została jedna sprzedana teraz za 540zł i nie zdążyłem ;) Chyba, że T7 nie jest aż taka wielka by jej nie dać do adventurera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paniki napisał:

Zauważyłem właśnie, tylko czy jest jakaś mono z wysyłką z polski? Albo będzie aż taka zauważalnie gorsza kolorowa do samego guidingu?

Bierz mono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ktoś ma doświadczenie z tą polską wysyłką?

Po problemach z kamerką, kupioną od innego użytkownika, kupiłem z linku wyżej, wysyłka z polski OTHER PL, jednak po 14 dniach ani widu ani słychu. Jest niby polski numer śledzenia, ale nie znajduje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Paniki napisał:

ile zależy to od samego sklepu?

Te z wysyłką z PL teoretycznie idą faktycznie z PL i od momentu zakupu do że tak powiem rąk własnych to ok 5 dni roboczych...  ale jak już kiedyś pisałem tu warto kupować z wysyłką Aliexpress Standard Shipping (płatna ok 10zł) takie paczki masz w ręce w ok 14 dni lub wysyłka z Hiszpanii czy Czech (kurier od 30 do 50zł) i masz je do max 5 dni ... zamawiam sporo i nie zdarzyło mi się żeby szło miesiąc ... 3 tyg może z raz czy dwa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła, działa ok.

Wysyłka z polski to w tym przypadku wysyłka z chin z przeklejoną etykietą, więc nie polecam.

Inna rzecz, kupiona z chin tydzień później (a po opiniach dość szybkie wysyłki gość ma) przyszła dzień wcześniej :)

Edytowane przez Paniki
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.