Skocz do zawartości

Teleskop Austria


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem przyjemność zrobić trochę zakupów (OAG, złączka do lustrzanki, lunetka, maska, autoguider i kolimator)  w różnych odstępach czasu w https://teleskop-austria.at/, to podzielę się swoją opinią. 

Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Osoby, które odpisują, odpowiadają wyczerpująco na każde zadane pytanie i wiadomości nie są ignorowane. Pomoc i doradztwo jest bardzo fachowe. 

Pracownik sam wychodzi z inicjatywą, że przetestuje egzemplarz, zanim zostanie zamówiony. Widać, że obsługa ma praktyczny kontakt ze sprzętem i wie jak go obsługiwać.

Nikt nie robił problemów, kiedy poprosiłem o edycję rachunku i wymianę sprzętu, nie ze względu na wadę, a ponieważ chciałem zamienić oag na lunetkę. 

Pobocznym wątkiem była też skuteczna pomoc od Tommyego, ze sprzętem, który pochodził od innego sprzedawcy. Wszystkie akcesoria docierały do mnie kurierem GLS. Towar wysyłają natychmiast po otrzymaniu zapłaty. Polecam Teleskop Austria.

Teleskop-Austria-Wir-blicken_1200x300_durchsichtig.png.d865023e53de79d883003e9b54db21d9.png

 

 

 

 

 

  • Lubię 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Pierwsze moje zakupy zagraniczne, był lekki cykor ale wszystko sprawnie i szybko. I po starej cenie, mimo iż jakiś dzban powiedział mi, że nie ma szans, że dostanę w tej cenie. I chciał mi sprzedać używany bez walizki 2 stówy drożej.  Nie pozdrawiam go :matrix:

Pozostałym mogę polecić sklep. 

Zamówione wieczorem 7.01 w czwartek, we wtorek odebrane. 

 

 

 

image.png.ec03d30193ef75f065a501d809964eaf.pngimage.png.1459aa1962e8a5c5e053bb314970fc5b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mieszkam w Austrii na stałe. Znam tych Panów osobiście, profesjonaliści. Kupowałem kilka rzeczy w tym sklepie z odbiorem osobistym i raz z wysyłka ze względu na lockdown. Sponsorują także wiele lokalnych astro inicjatyw dla młodzieży. Pełne zaufanie!

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również tam kupowałem. Żadnych problemów. Sami skorygowali moje zamówienie. Odjęli jedną złączkę, którą zamówiłem z Evoguide 50. Planowałem ją użyć do podłączenia kamery od MGEN3. Poinformowali mnie, że z Evoguide 50 jest w komplecie wszystko czego potrzebuję. Tak, że super. Bardzo dobry kontakt. 

 

Przesyłka to był jednak koszmar. Nie z ich winy. Wysyłka nastąpiła zaraz po opłaceniu. Wysłali to pocztą do mnie do Norwegii. Jednak przez te wszystkie problemy z wirusem szła ponad miesiąc. Wyszła z Austrii i gdzieś utknęła, ani oni nie mogli sprawdzić gdzie ani ja. Ale w końcu doszła. 

 

Kontakt bardzo dobry, bo odpowiadali mi na pytania nie związane z zakupami w ich sklepie. Planuję tam następne zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wszystko co Koledzy napisali!

Obsługa super, moi synowie uwielbiają do nich ze mną jeździć, choć teraz po remoncie sklepu w Wiedniu będzie jeszcze fajniej, a jeśli chodzi o magazyn i wysyłkę jeszcze sprawniej :)

Generalnie sklep baaaardzo pod klienta!!!

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tak zwanym międzyczasie spaliłem Mgena3. Dość szybko po kupnie i założeniu tego tematu. W nocy kabel guidingu podłączyłem do portu ioptrona, zasilającego 12V focuser. Zadymiło, zaśmierdziało, a ja stałem się smutny. Napisałem sprzedawcy co za cyrk odstawiłem, odesłałem do naprawy. Okazało się, że naprawa to wymiana niedrogiej części elektronicznej. Naprawili i przysłali razem z czapką Lacerty, z wbudowaną w daszek latarką czerwoną :D 

 

  • Lubię 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.