Skocz do zawartości

Mak 150 SW


Krzysztof z Bagien

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie zastanawiam się nad zakupem takiego jednego sprzętu i potrzebowałbym na ten cel funduszy - więc chyba musiałbym się z moim Makiem pożegnać, choć z ciężkim sercem, bo jestem z niego bardzo zadowolony.

Na sprzedaż byłby Sky-Watcher Skymax 150 (wersja nowsza, z zielony dovetaliem i gwintem SCT na wylocie; sama tuba optyczna, bez kątówki i szukacza) + wyciąg Crayford GSO + walizka aluminiowa na to wszystko. Cena: 2.100zł za całość. Nad zaletami nie będę się rozpisywał, bo i tak każdy zawsze pisze to samo, skupmy się na wadach:
Z wad należy wymienić to, że są jakieś tam paproszki na optyce (w środku niestety kilka też się znajdzie, ale nie rozkręcałem sprzętu, żeby się ich pozbyć, bo i tak nie wpływają kompletnie na nic), na dovetailu są dość oczywiste ślady po śrubkach, a na samej tubie - dwie rysy po prawej stronie. Mnie tam one nie przeszkadzają, no ale są.

Opcjonalnie: DreamFocuser od MateuszaW (komplet - pilot, silnik i mocowanie do wspomnianego wyciągu GSO) - za 450zł.

Wolałbym sprzedać wszystko razem, ale jakoś specjalnie się przy tym nie upieram - z tym, że dopuszczam rozbicie zestawu tylko pod warunkiem sprzedaży samego teleskopu.
Sprzętu używam cały czas, więc jak nie będzie chętnych, to nie będę specjalnie płakał - najwyżej nie kupię sobie nowej zabawki (albo kupię i nie będę nic jadł przez pół roku czy coś w tym stylu :D); podałem takie ceny, jakie mnie interesują i nie przewiduję jakichś drastycznych obniżek.

Fotki wrzucę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.