Skocz do zawartości

Miłośnicy czasomierzy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Może są wśród nas miłośnicy zegarków ? Niekoniecznie z motywem związanym z astronomią , chociaż i takich było/jest wiele. Jesli ktoś podziela tę pasję zachęcam do zamieszczania  zdjęć czegoś ze swojej kolekcji , nawet jeśli liczy jeden tylko egzemplarz :) 

Edytowane przez Misza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Misza napisał:

Seiko +TeleVue, bardzo ładnie :)

A automatyczny GMT w klasie dokładniości COSC już nie?

A University Optics Ortoskop już nie? - to taki Oyster Perpetual wsórd okularów: niepozorny, ale "robi robotę"....

 

małym druczkiem: ja też jestem w grupie Hronosapiens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Paniki napisał:

Rozumiem, że sam jesteś miłośnikiem, ale w takim razie dlaczego sam nic nie wrzuciłeś? Prawdopodobnie radzieckich modeli związanych z kosmosem? :)

Sam mam kilka ładnych egzemplarzy, ale nie kosmosowych ;)

Radziecki chociaż nie kosmiczny

Poljot.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Misza napisał:

Nie mam

To niestety powszechne..... :(

 

Powiem Ci, że PADI genialnie świeci w nocy, jeszcze lepiej niż Steinhart - 2 minuty naświetlam i całą noc mam czytelną tarczę! Myślałem, że Casio Duro świeci ładnie - dopóki nie pojawiły się Stenek i Seiko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcin_G napisał:

Powiem Ci, że PADI genialnie świeci w nocy, jeszcze lepiej niż Steinhart - 2 minuty naświetlam i całą noc mam czytelną tarczę! Myślałem, że Casio Duro świeci ładnie - dopóki nie pojawiły się Stenek i Seiko....

Breitling, ML i Omega

Breitling.jpg

ML.jpg

Omega.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Paether napisał:

Przyznam, że musiałem sprawdzać w Google to i owo, czy Ty mnie właśnie nie obrażasz :D

 

CZAS się dowiedzieć, że Omega, to nie tylko "kulka" w Centaurze :)

A model Speedmaster "Moonwatch" powinien być znany choćby z okazji rocznicy lądowania na Księżycu.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Misza napisał:

Cieszę się że temat chwycił. Zachęcam też innych do zamieszczania zdjęć, Niezależnie czy nosisz Vacherona Constantina czy Certinę w kwarcu, jeśli ma dla Ciebie wartość inną niż tylko użytkową, pokaż ją.

Wejść w grupę Hronosapiens i zapytać czy są miłośnicy optyki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bezel napisał:

Co prawda to nie Rolex i Omega ani PF ale zawsze coś, stary poczciwy duro  :) Jak dla mnie najlepszy stosunek ceny do jakości. 

Wśród kwarcowych diverów - zdecydowanie!

Na zdjęciu poniżej od lewej:

- Steinhart Ocean GMT "pepsi" - zaskakująco precyzyjny: spełnia specyfikację COSC

- Seiko "Arni" PADI solar - jak do tej pory najszybszy z moich zegarów kwarcowych :( Ale luma genialna

- Casio DURO

DSCN7676.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.