Skocz do zawartości

Kerbal Space program


Rekomendowane odpowiedzi

Skromnie się pochwalę moim wynikiem godzinowym w tej jakże zabawnej grze. :) image.png.74f59ca453e0cc81cda6276743627ad4.png

Czekam na część drugą, szkoda, że dopiero za rok wychodzi. No ale cóż, lepiej niech dadzą dopracowaną grę niż pełną niedopracowań. 

Był tu kiedyś wątek z KSP gdzie niektórzy (w tym chyba też ja) chwalili się swoimi konstrukcjami.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ANowak napisał:

Skromnie się pochwalę moim wynikiem godzinowym w tej jakże zabawnej grze. :) image.png.74f59ca453e0cc81cda6276743627ad4.png

Czekam na część drugą, szkoda, że dopiero za rok wychodzi. No ale cóż, lepiej niech dadzą dopracowaną grę niż pełną niedopracowań. 

Był tu kiedyś wątek z KSP gdzie niektórzy (w tym chyba też ja) chwalili się swoimi konstrukcjami.

Dużo grane dawno nie uruchamiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Krzysztof z Bagien napisał:

Gram z mnóstwem modów, w tym takich, które zmieniają drzewko technologii, więc wiele mi to nie mówi. Ale z tego co masz powinno się dać zbudować coś sensownego.

 

Nie zbuduję za Ciebie rakiety, to musisz zrobić sam. Na tym zresztą cała zabawa polega.

Zakładam, że wiesz jak opuścić atmosferę i orbitę Kerbin (doleciałeś np. na księżyc) - jeśli tak, to lot gdzieś dalej znacząco się nie różni, potrzebujesz po prostu więcej delta-V i rzadziej są optymalne okna transferowe - nie możesz lecieć w dowolnym momencie, musisz poczekać, aż planety się odpowiednio ułożą. Jeśli jeszcze tego nie masz, to sugeruję zainstalować sobie moda "Kerbal Engineer Redux" - pokazuje mnóstwo użytecznych informacji, m.in delta-V w edytorze, oraz "Transfer Window Planner" - pokazuje, kiedy najlepiej lecieć na daną planetę i ile potrzeba będzie delta-V.

 

Jeśli chcesz gotowca, to możesz poszukać na forum KSP - zdaje się, że ludzie wrzucają tam swoje projekty rakiet/samolotów itp. w formie plików do pobrania.

Nie mogę instalować modów bo gram na konsoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Kubiłan napisał:

Tak tylko zaspamuję tym wykresem. Kocham tę grę, szczególnie odtwarzanie na własną rękę koncepcji lotów NASA na księżyc :)

4CB53B32-D404-44E8-A890-E2DFC96600A5.png

Jak lubisz odtwarzacz koncepcje lotów na księżyc to pewnie masz też dodatek History and Part pack

Edytowane przez M4teusz
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pomijając fakt dodania rakiet ESA ( ktore to można było budować wczesniej ściągając odpowiednie mody z częściami), to nowa aktualizacja ma dodac... komety! Nowe możliwości, nowe misje, a patch wychodzi już 1 lipca. A wracając do kwestii modów, to jeśli dysponujemy wystarczająco mocny sprzętem polecam graficzną modyfikację astronomers visual pack, która to sprawia że gra robi sie kosmicznie śliczna !

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, yui1 napisał:

Pomijając fakt dodania rakiet ESA ( ktore to można było budować wczesniej ściągając odpowiednie mody z częściami), to nowa aktualizacja ma dodac... komety! Nowe możliwości, nowe misje, a patch wychodzi już 1 lipca. A wracając do kwestii modów, to jeśli dysponujemy wystarczająco mocny sprzętem polecam graficzną modyfikację astronomers visual pack, która to sprawia że gra robi sie kosmicznie śliczna !

Ja gram na konsoli więc nie mogę mieć modów dlatego właśnie czekam na tą aktualizacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.