Skocz do zawartości

Złączka kątowa William Optics Barlow Baader Q 2,25x 1,25"


grand

Rekomendowane odpowiedzi

1.Soczewka Barlowa Baader Q-Barlow 2,25x 1,25" wersja bez clamping ringu
Stan używany b..dobry
Cena 140zł+16zł koszta wysyłki DPD

2.Złączka kątowa pryzmatyczna 1,25" 90° William Optics Cena 150zł+16zł koszta wysyłki DPD -aktualne
To jest praktycznie taka jak z linku tylko że ta posiada helikalną tuleję a moja nie.
Moja jest wersją bez clamping ring
https://teleskopy.pl/product_info.php?c ... NTYNUOWANY
 

 

Możliwy odbiór osobisty na terenie Częstochowy

Zapraszam na PW

DSCF7061.JPG

 

 

DSCF7057.JPG

 

 

DSCF7056.JPG

DSCF7047.JPG

Edytowane przez grand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Złączka kątowa pryzmatyczna 1,25" 90° William Optics
Po wnikliwym sprawdzeniu stwierdziłem iż pryzmat nie jest przyklejony tylko osadzony.Podczas gwałtownego ruchu nasadką słychać minimalne jak by przesunięcie.Nie ma to najmniejszego wpływu na obraz.Jeżeli komuś to przeszkadza można to poprawić we własnym zakresie.Nasadka w żaden sposób nie jest uszkodzona.
Nowa cena 100zł+16zł koszta wysyłki

4.Soczewka Barlowa Baader Q-Barlow 2,25x 1,25"
Nowa cena 120zł+16zł koszta wysyłki DPD-aktualne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne
2.Złączka kątowa pryzmatyczna 1,25" 90° William Optics
Po wnikliwym sprawdzeniu stwierdziłem iż pryzmat nie jest przyklejony tylko osadzony.Podczas gwałtownego ruchu nasadką słychać minimalne jak by przesunięcie.Nie ma to najmniejszego wpływu na obraz.Jeżeli komuś to przeszkadza można to poprawić we własnym zakresie.Nasadka w żaden sposób nie jest uszkodzona.
Nowa cena 100zł+16zł koszta wysyłki

4.Soczewka Barlowa Baader Q-Barlow 2,25x 1,25"
Nowa cena 120zł+16zł koszta wysyłki DPD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualne
2.Złączka kątowa pryzmatyczna 1,25" 90° William Optics
Po wnikliwym sprawdzeniu stwierdziłem iż pryzmat nie jest przyklejony tylko osadzony.Podczas gwałtownego ruchu nasadką słychać minimalne jak by przesunięcie.Nie ma to najmniejszego wpływu na obraz.Jeżeli komuś to przeszkadza można to poprawić we własnym zakresie,choć ja nie widzę takiej potrzeby .Nasadka w żaden sposób nie jest uszkodzona.W 100% sprawna
cena 100zł+16zł koszta wysyłki DPD

4.Soczewka Barlowa Baader Q-Barlow 2,25x 1,25"
cena 110zł+16zł koszta wysyłki DPD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostała tylko
2.Złączka kątowa pryzmatyczna 1,25" 90° William Optics
Po wnikliwym sprawdzeniu stwierdziłem iż pryzmat nie jest przyklejony tylko osadzony.Podczas gwałtownego ruchu nasadką słychać minimalne jak by przesunięcie.Nie ma to najmniejszego wpływu na obraz.Jeżeli komuś to przeszkadza można to poprawić we własnym zakresie,choć ja nie widzę takiej potrzeby .Nasadka w żaden sposób nie jest uszkodzona.W 100% sprawna
cena 100zł+16zł koszta wysyłki DPD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.