Skocz do zawartości

M102 (NGC 5866) - Galaktyka Wrzeciono


Lukasz83

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, HAMAL napisał:

TU  wręcz cię zmotywowałem do wyciągania detalu mocniej, powstała dzięki temu jeszcze lepsza fotka? Powstała. Czepiałem się o coś? Nie czepiałem. Nie jestem ślepo opętany czepianiem się Ciebie gdzie i jak popadnie.

Ja pierniczę... a ten dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HAMAL napisał:

Przepraszam Pana, ale z Łukaszem sobie gadamy :P

 

Nie przepraszaj, nie gniewam się :D Pisz na priv to sobie pogadacie z Łukaszem, a póki piszesz publicznie na forum to będę komentować. Masz jakiś problem z tym?

Edytowane przez Tuvoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałem kontakt z człowiekiem, którego postępowania dłuższy czas nie mogłem rozgryźć. Przypadkowo zetknęliśmy się przy uruchamianiu jednego z projektów. Patrzył, patrzył i zapytał, czy mógłbym go czegoś takiego nauczyć. Dostawał coraz trudniejsze zagadnienia i schemat był zawsze taki sam: po upływie około tygodnia otrzymywałem rozwiązanie. Zawsze doskonale zreferowane, mało kiedy zawierające błędy. Mimo tego nie widziałem w jego postępowaniu radości. W końcu nastąpiło olśnienie. Po kolejnym bardzo dobrze zrobionym projekcie popatrzyłem, westchnąłem i patrząc prosto w oczy powiedziałem coś w stylu "nieźle, ale spodziewałem się lepszego rozwiązania" i wskazując na człowieka, który nawet bladego pojęcia nie miał o temacie powiedziałem, że on w ubiegłym roku rozwiązał zagadnienie zdecydowanie ciekawiej, ale jesteśmy zbyt zajęci aby mu to teraz zaprezentować. Dałem mu kolejny temat do zabawy i nie było go około miesiąca. Już myślałem, że moja diagnoza była błędna ... ale jednak nie. Pojawił się prezentując ostatnie rozwiązanie i poprawione poprzednie do tego stopnia, że wysłałem go do człowieka zajmującego się projektami badawczymi z tej dziedziny.

 

Podsumowując przydługi wywód - czuję, że @HAMAL potrzebuje adrenaliny i motywacji do kolejnych wyzwań :flirt:

 

Panowie @Lukasz83 i @HAMAL robicie fantastyczną robotę - każdy na swój sposób. Cieszę się, że ja znam granicę możliwości swojego sprzętu, lokalizacji, czasu wolnego i organizmu więc nie mam takich dylematów. Ja wracam do projektów, a Wy się bawcie dalej :guitar:

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.