Skocz do zawartości

17 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - relacje.


Piotr4d

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Ursula napisał:

Czołem

 

HARDCORE 2020 wygrała drużyna "Od wahadełka do gwiazd":

723.jpg.c310057724b831d9601dfa5708fd74b0.jpg

 

 

Drugie miejsce zajęła drużyna, która nie oddała testu więc nie wiem, jak się nazywała, ale wyglądała tak:

721.jpg.a0fe29334d45618d474512af2288640b.jpg

Trzecie miejsce zajęli "Astroinwalidzi":

720.jpg.615a7326a6a7f86bcfe1620fc1697a99.jpg

Po piętach deptała im "Dobra polska cebula":

727.jpg.bb055c844b5a3e44812b442e1fdcbee5.jpg

i dalej "Czarna dziura" oraz "Spryciarze".

 

Cześć i chwała wszystkim dzielnym, którzy/które zmierzyli/ły się z HARDCOROWYMI pytaniami o sens wszechświata i tego wszystkiego.

 

 

 

 

Drugie miejsce: Chłopcy z Atacamy:gathering2:

 

IMG_20200620_004815.jpg

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dziękuję organizatorowi i wszystkim obecnym na zlocie za mile spędzony czas. 
Dodam tylko że widziałem już nie raz Drogę Mleczną, ale jaką tam  widziałem to raczej szybko nie zapomnę.
Mimo problemu z autkiem do domu dotarłem szczęśliwie około trzeciej nad ranem.
Do zobaczenia na następnym zlocie, i oby pogoda była nam bardziej przychylna.
 

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Darek_B napisał:

W nagrodę dołączam jeszcze dwa minimalnie różne zdjęcia grupowe w pełnej rozdzielczości (dla chemika coby nicki z identyfikatorów odczytał :) )

Doceniam i dziękuję Moderatorowi. Teraz tylko muszę jeszcze zainwestować w oprogramowanie obsługujące sekwencję komend "zoom-enhance-zoom-enhance..." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero powoli dochodzę do siebie po zlocie :) 

Podziękowania dla organizatora, jak zawsze było super i kubki też super. Jakbym wiedziała, że jeszcze zostały, to bym sobie jeszcze dokupiła do kompletu :) Niestety @Adamo popełnił duży błąd i zamówił pogodę na zlot w kwietniu i zapomniał ją przełożyć na czerwiec. Mam nadzieję, że umie się uczyć na błędach.

Mój sprzęt miał zebrać swoje pierwsze światło na zlocie i zrobił to, ale niestety tylko w postaci flatów. Dzięki @Maetrik za użyczenie flatownicy i całej reszcze za wspólnie "flatowanie" :P

Marcina rozpiera duma, że wygrał konkurs i czeka na pogodę, i na Księżyc, żeby wykorzystać swój sprzęt (taki trochę konflikt interesów, bo ja właśnie nie chce księżyca :haha:). Jak ktoś będzie się chciał dowiedzieć czegoś o Księżycu to do niego :P.

@Krzychoo226, dziękuję za pokazanie nam fajnej gry. 

@roberciu, @gryf188 dzięki za tworzenie drużyny hardkorów. Zdobyliśmy prawie podium!

Dziękuję, że znieśliście moje pojękiwania przy ognisku i mnie nie wygwizdaliście, przynajmniej nie za dużo.

 

P.S. Co do oglądania Wenus zamiast "Wenus" niestety to pewnie z racji wieku. Udało mi się odkopać zdjęcie które pokazuje, że kiedyś było inaczej. Startość nie radość:P 

post-10371-0-67805100-1378202260.jpg

 

Pozdrawiam i miejmy nadzieję do zobaczenia jesienią.

 

  • Lubię 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.