Skocz do zawartości

17 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - relacje.


Piotr4d

Rekomendowane odpowiedzi

No i już po zlocie , na początku jak zwykle podziękowania dla Adama za organizację. Cieszę się że mimo trudności tradycja zlotów została podtrzymana nawet mimo niskiej frekwencji jak na zlot wiosenny. Wspaniale było się z wami spotkać i porozmawiać . Nawet pogoda nie popsuła atmosfery zlotu bo myślę że tym razem ważniejsze było wspólne spotkanie. 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2020 o 20:07, Piotr4d napisał:

Scenka rodzajowa.

IMG_0450.JPG

 

22 godziny temu, dobrychemik napisał:

To specjalnie zainscenizowane, żeby mogli swoim żonom pokazać. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo jeśli nie, to aż żal :)

 

Widząc to zdjęcie zacząłem się śmiać z tych poszukiwaczy Wenus i Księżyca, że daleko szukają, a obok stoi "Wenus", tylko że po chwili zaskoczyłem, że i ja wśród nich jestem i to z "podpisem" na plecach :Boink:
@dobrychemik niestety masz rację, to "żal"...
Dziękuję za wspólne spotkanie, obserwacje i rozmowy przy grilu oraz za śpiew naszej "Wenus" - @Agatek

@angelscorpion i @Andrzej78 - dziękuję mojej drużynie za zajęcie II miejsca w "Hardkorze" :brawo:, jak zwykle - ciężko było.

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, M.K. napisał:

 

Widząc to zdjęcie zacząłem się śmiać z tych poszukiwaczy Wenus i Księżyca, że daleko szukają, a obok stoi "Wenus", tylko że po chwili zaskoczyłem, że i ja wśród nich jestem i to z "podpisem" na plecach :Boink:
@dobrychemik niestety masz rację, to "żal"...
Dziękuję za wspólne spotkanie, obserwacje i rozmowy przy grilu oraz za śpiew naszej "Wenus" - @Agatek

@angelscorpion i @Andrzej78 - dziękuję mojej drużynie za zajęcie II miejsca w "Hardkorze" :brawo:, jak zwykle - ciężko było.

 

Ja również dziękuję wszystkim za mile spędzony czas! Konkurs hardcore jak zwykle @Ursula przygotowała na wysokim poziomie :flirt: pozwolił rozruszać szare komórki. 

Dzienne poszukiwanie Wenus i Księżyca, uwiecznione na zdjęciu powyżej było niesamowitym wyzwaniem, ale się udało! 

Przy grillu panowała wspaniała atmosfera, szczególnie dzięki oprawie muzycznej @Agatek, za co dziękujemy :guitar:

Prelekcje bardzo interesujące, pozwoliły przetrwać deszczową pogodę, nawet z zamkniętymi oczami :rolleyes:

Szczególne podziękowania dla organizatorów za wspaniały kubek zlotowy! 

 

_mage%3A2063.518bc936f32557d63be8f6f072ded7ba _mage%3A2064.c15d7c1d2c862e0d923e48c0194a3db0 _mage%3A2101.9b83b1a8bc9b3bf9513afe76cf2e3cb9

Edytowane przez angelscorpion
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, klikacz napisał:

Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę. Na dowód tego, że pogoda jednak była piękna, załączam zdjęcie Pablito ze słonecznego szlaku.

20200621_093652.jpg

W jadalni zawsze była pogoda ;) I to krzesło w prawym dolnym rogu :laugh:

Edytowane przez starczek
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję oficjalne wyniki Konkursu astronomicznego ADEPT - Bukowiec 2020 r.

 

I miejsce z wynikiem 19/30 pkt. zajął Marcin Danieliszyn - nagrodą był refraktor Sky Watcher 70/900 EQ1-2 ufundowany przez www.teleskopy.pl

II miejsce z wynikiem 18/30 pkt. po dogrywce zajął Andrzej Strójwąs - nagrodą był refraktor Spinor Optics 70/900 EQ1-2 ufundowany przez www.teleskopy.pl

III miejsce z wynikiem 17/30 pkt. zajęła Julia Kisielewska - nagrodą była lornetka Bresser Travel 7x50 ufundowana przez www.astrozakupy.pl

--------------

 

pozostałe miejsca:

Dorota Lisiecka,

 

Marcin Ziółek

 

Sponsorami nagród w konkursie ADEPT 2020 byli:

Teleskopy.pl

Astrozakupy.pl

 

Konkurs ADEPT 2020  01.jpg

Konkurs ADEPT 2020  02.jpg

Konkurs_ADEPT_2020__03.jpg

Konkurs ADEPT 2020  04.jpg

Konkurs ADEPT 2020  05.jpg

Edytowane przez KrzysztofZ
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.