Skocz do zawartości

Nowyy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Od wielu lat pociaga mnie astronomia. Ale niedawno zaczelm z tym na serioo .Narazie nie mam teleskopu(moze wkrotce) ale zakupilem lornetke BPC 26x70 Moje widomosci sa średnie Przez te pol roku bardzo duzo sie dowiedzialem i staram sie jeszcze bardziej powiekszac swoja wiedze Od wrzesnia zapisuje sie do Białystockiego PTMA (przynajmniej tam popatrze sobie przez teleskopek) Chcialbym was poznac i dzielic sie wrazeniami dotyczacymi astronomii WITAM WAS BARDZO SERDECZNIE i pozdrawiam (KACPER) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Ja też jestem nowy ( choć średni wiekiem) i zarejestrowałem się wczoraj. Z forumowiczów mam kontakt tylko ( bo zamówiłem sprzęcik) z J. Płeszką - to też krakus. A..i mam Astrojawila od J. Wilanda.

Mam nadzieję, że nas tu nie zjedzą - ja w każdym razie nie będę namolny jak niejaki pytajnik ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemas, jak byłem na pokazie nieba to słyszałem że coś tam mówicie o jakiejś książce ??? Ma wyjść coś ciekawego?

ps.DZIEKI ZA POKAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.