Skocz do zawartości

Nie ważne w co wierzysz MÓDL SIĘ !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ważne w co wierzycie, czy jesteście Katolikami, Protestantami czy wierzycie w coś... co jest dla Was i jest bezimiennym.

 

Proście o zdrowie dla największego Polaka od czasów Kopernika.

 

Módlmy się za zdrowie Ojca Świętego Jana Pawła II

 

Paweł Maksym

 

PS

 

Bardzo proszę - jak chcesz napisać coś negatywnego to nie pisz nic.

 

PS no. 2

 

Przepraszam za zjedzoną literę w temacie - proszę o interwencję Admina

Edytowane przez Aquarius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W czasie ostatnich kłopotów ze zdrowiem czytałem na BBCNews wypowiedzi czytelników z całego świata, którzy życzyli Papieżowi szybkiego powrotu do zdrowia. Dzisiaj wszystkie komentarze są w zgoła innym tonie - niech odchodzi w pokoju. Ja też tak to czuję. Już wystarczy tego cierpienia. Tak więc - szerokiej drogi Ojcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi trudno jest w to uwierzyć. Od kąt sięgam pamięcią słyszałem o papieżu, oglądałem jego poczynania. Trudniej będzie żyć bez niego. Dokonał wielkich czynów i przedeszystkim odmienił świat na lepsze. I mimo, że nieznam papieża osobiście, jest mi bardzo smutno.

Edytowane przez Adallo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pater noster, qui es in caelis: sanctificétur nomen tuum; advéniat regnum tuum; fiat volúntas tua, sicut in caelo, et in terra. Panem nostrum cotidiánum da nobis hodie; et dimítte nobis débita nostra, sicut et nos dimíttimus debitóribus nostris; et ne nos indúcas in tentatiónem; sed líbera nos a malo. Amen.

(za jakiekolwiek literówki przepraszam - pisze z glowy) ...

 

 

 

Źródło "Mszał Rzymski" - z Liturgii Wielkiego Piątku:

 

 

"Módlmy sie za naszego papieża Jana Pawła II, niech nasz Bóg i Pan, który go wybrał do końca wykonywania władzy biskupiej, zachowa go w zdrowiu i bezpieczństwie dla swojego Koscioła swiętego, aby rządził swiętym ludem Bożym

 

 

Oremus:

Wszechmogący wieczny Boże, Twoja mądrosć wszystkim kieruje. wejrzyj laskawie na nasze prosby i w swojej dobroci racz zachowac wybranego dla nas papieża, aby lud chrzescijanski, ktory od ciebie otrzymuje przewodnikow, pod zwierzchnictwem najwyzszego pasterza wzrastal w zaslugach wiary. przez Chrystysa Pana Naszego. Amen"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Schmidt

:(

 

Wszystko co było białe stało się czarne... czas stanął w miejscu... nic już uwagi nie warte...

Nawet ten co w Boga nie wierzy... przytłacza się tymi informacjami... uśmiechy z twarzy... każdy żyje tylko jednymi pragnieniami... ci co zjednoczeni w katoliźmie... równo ręce składają... ci co Buddę chwalą... swe obrządki odprawiają... mnie człowieka, dziecka hip hopu... ręce do pisania rymów targają... Papieżu... wszystkie nasze dusze Ciebie chwalą...i do końca nie zostawią !

Edytowane przez Paweł Schmidt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy "Życie nasze się nie kończy ale sie zmienia" Wierzę , że tak jest. Jestem dumny z tego , że mogłem żyć w czasie gdy On był Papieżem nasz Rodak. Kto tego nie docenia ma krótki wzrok. Modlę się, aby to czego nauczał zostało w sercach wielu, wtedy będziemy lepsi dla siebie nawzajem a oto chodzi nam wszystkim prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA BOGA.....

Nic nie rozumiem....

 

Czyżbyście Wszyscy wierzyli że będzie żył wiecznie... TU... NA ZIEMI???

 

Dlaczego jednak musi to być publiczne samoukrzyżowanie... w rzekomym sprawowaniu Namiestnictwa aż do końca?

 

Życzę Mu jak najlepszego zdrowia i jak najmniej cierpienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.