Skocz do zawartości

Nie ważne w co wierzysz MÓDL SIĘ !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Już drugą noc jestem myślami z Janem Pawłem II. Nie oglądam żadych filmów tylko non stop relację w TVN-24 . Misja się kończy , czas do nieba po nagrodę . Na pewno największy Polak wszechczasów chciałby aby w jego Ojczyźnie nastąpiło opamiętanie i zgoda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 28 lat i nie znam swiata bez Jana Pawla II. Trudno sie pogodzic z mysla o przemijaniu czlowieka ktory sprawil ze Polacy podniesli glowy. Pontyfikat papieza to niesamowite historyczne zmiany i zarazem nierozerwalna czesc rzeczywistosci w ktorej wzrastalem i w ktorej istnieje. Ta rzeczywistosc sie zmienia i smuci mnie to bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej 40 lat temu moja babcia mi mówiła , o takiej przepowiedni , że papieżem będzie Polak i będzie zmuszomny przez góry uciekać z Rzymu do Polski . Potem ma być ciemnoskóry . W części się sprawdziło . Aby dalej była prawdziwa to musi ten kryzys pokonać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne niewiarygodnie.. Siedzialem pod tymi prastarymi gwiazdozbiorami ktore niejedno juz widzialy, nasluchujac wiesci z Watykanu..Nad ranem wyszedl Ksiezyc zblizajacy sie do nowiu, gasnacy powoli..jaki swiat zastanie gdy powroci na wieczorne niebo? :(

 

Brahi

Edytowane przez Brahi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łzy same cisną się do oczu, płyną ......

Wspomnienia przesycone smutkiem i żalem, że pontyfikat tego Wielkiego Papieża Jana Pawła II kończy się.

Być może właśnie teraz ludzie zaczynają rozumieć liczne przesłania Jana Pawła II, które płyną bardzo intensywnie od kilku dni. Olbrzymia energia jak widać z przekazów odmienia mentalność wielu ludzi na całej Ziemi.

Ojciec Święty odchodzi ale przygotowuje nas do ważnych momentów, które nastąpią w przyszłości i chciałby abyśmy byli do nich przygotowani.

Teraz bliższy Bogu, spokojny. Świadomość przechodząca w nadświadomość, może też kolejne przesłania.......

Otoczony najbliższymi współpracownikami i przyjaciółmi, na pewno też myślami przebywający w górach, które umiłował - w Polskich Tatrach.

Jest takie miejsce w Łodzi - klasztor w Łagiewnikach - posiadający swą moc i tam właśnie się wybieram, aby być bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"

 

Te 26 lat pontyfikatu tak szybko minęło. Ile razy Jan Paweł II przyjeżdżał do Polski, to łza w oku kręciła się ze szczęścia. Teraz też, ale z żalu i smutku .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Warszawy ze szkolenia.

I wziąłem do ręki coś co stanowi chyba największy skarb jaki mam.

I jak trzymam to w ręku to łzy moje są większe niż groch...

W 2003 roku napisałem list dziękczynny do Ojca Świętego! Bardzo rposiłemw nim o odpowiedź. I otrzymałem spisany wg jego słów z załączonym obrazkiem Matki Boskiej osobiście podpisanym przez niego.

 

list_od_papieza.jpg

 

Dla mnie stanowi on wielką wartość i trzymając go w tęku modlę się by został z nami !

 

Omnia nuda et aperta sunt ante oculis Eius!

 

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie mu spokojnie odejść niech już nie cierpi wiem, że to ciężkie, co mówię i też chciałbym żeby został z nami, ale jak ma tak cierpieć tak jak dotychczas to modle się żeby jego cierpienia dobiegły końca dla mnie patrzenie na jego cierpienia jest za ciężkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.