Skocz do zawartości

Nie ważne w co wierzysz MÓDL SIĘ !!!


Rekomendowane odpowiedzi

To była męczeńska śmierć, umierająć chciał nam uświadomić, że cierpienie ma sens. Wierzył w to, swoim życiem dał tego przykład. Nie zmarnujmy jego nauki. Wyciągnijmy wnioski, żyjmy dla innych, nie unikajmy cierpienia ... ono ma sens.

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz w życiu mam takie uczucie, że nie płaczę. Jedno takie już miałem. Chyba wewnątrz jeszcze nie wierze to że Go już nie ma.

 

Wróciłem z kościoła. 21:37- kończył się właśnie Apel Jasnogórski. W tym momencie Ojciec Swięty odszedł...

 

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

 

Nic więcej teraz nie umiem wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wyborze Karola Wojtyły na Papieża dowiedziałem się z telewizji. Pamiętam miałem wtedy 14 lat i usłyszawszy w telewzizji komunikat o wyborze nowego papieża i jego nazwisko poszedłem do kuchni do mojej mamy i powiedziałem "mamo nowy papież to chyba Polak".

 

O śmierci Jana Pawła II dowiedziałem się z tego wątku.

 

:Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Konklawe wybrało Karola Wojtyłę byłem już dorosły , pamiętam jednak jak mama powiedziała zdumiona : Wojtyła ? dlaczego nie wybrali Wyszyńskiego ! Wybrali jednak dobrze , kardynał Wyszyński niedługo zmarł a Jan Paweł II zmienił świat . Niech na zawsze pozostanie w naszych sercach i postępujmy tak jak nauczał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszedł od nas Wspaniały Człowiek. Ostatni z Wielkich Polaków.

A wraz z Jego odejściem zakończyła się pewna epoka.

 

 

Jakoś tak smutno i pusto... :icon_cry::icon_cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.