Skocz do zawartości

POMOCY!!! Problem z EOS 200D - czy konieczny będzie serwis?


RomekAstrobaza

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z moim ubezpieczycielem i w moim domiwym OC mieszczą się naprawy sprzętu do 1500zł, jeśli wyjdzie więcej pokrywam różnię. Składka wzrasta o ogromną kwotę o 16zł na kolejny rok. Ubezpieczenie jest dla sprzętów których wiek nie przekroczył 8 lat. Na stronie ubezpieczalni muszę wypełnić zgłoszenie szkody i gdzie będzie naprawa, ewentualnie wskażą to zależy. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dj_peterka napisał:

Rozmawiałem z moim ubezpieczycielem i w moim domiwym OC mieszczą się naprawy sprzętu do 1500zł, jeśli wyjdzie więcej pokrywam różnię. Składka wzrasta o ogromną kwotę o 16zł na kolejny rok. Ubezpieczenie jest dla sprzętów których wiek nie przekroczył 8 lat. Na stronie ubezpieczalni muszę wypełnić zgłoszenie szkody i gdzie będzie naprawa, ewentualnie wskażą to zależy. 

No ja byłem uczciwy i powiedziałem podczas zgłaszana szkody prawdę, że aparat po prostu przestał działać - i okazało się, że nie obejmuje tego naprawa hehe

Kłamać na przyszłość - aparat upadł i przestał działać i już ;)

 

Już prawie uzbierałem na naprawę ;) - dzięki akwarystyce morskiej hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ktoś powie, że reklama, więc firma to U..qa - wcześniej ubezpieczałem mieszkanie i samochody i skorzystałem (niestety) bez problemu i sprawnie z polisy a od kilku lat samo mieszkanie. Polisa obejmuje mieszkanie, sprzęty ruchome i nieruchome, OC i NNW w domu ale i po za nim, np na wakacjach - niecałe 400 na rok. U agentów firm ubezpieczeniowych można indywidualnie tworzyć pakiety na cały rok lub czasowe (np. na 2 miesiące na wyjazd wakacyjny) sprzęt astro i cały osprzęt aparat, kamerę, okulary, obiektywy, laptop, tablet, telefon, jeśli mam się dowody zakupu. Więc, jeśli ukradną albo coś upadnie i np. szyba korekcyjna albo LG trzaśnie, to nie ma co płakać :) Więc warto się ubezpieczyć albo sprawdzi czy obecne ubezpieczenie nie obejmuje naprawy sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się  pod temat  . U mnie 200D nie chce  śmigać  sterowany z komputera  . Na kabelku z recznym spustem chodzi  jednak po podpieciu do  kompa  pod APT  jest nie żywy  . Nie mam pojęcia  co jest  powodem   .

Edytowane przez Meiser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.