Jump to content
Sign in to follow this  
dobrychemik

[S] Filtry – przeróżne typy i wielkości

Recommended Posts

Posted (edited)

Wakacyjnych porządków część druga – FILTRY

Tym razem zapraszam na wyprzedaż filtrów. Wszystkie w znakomitym stanie, w oryginalnych opakowaniach.

Odbiór osobisty w Krakowie lub wysyłka paczkomatem InPost – cena 15 zł. Jeśli ktoś okaże się tak miły i zakupi od razu więcej niż jedną sztukę oszczędzając mi fatygi na pakowaniu i wysyłaniu to gotów jestem obniżyć ceny.

A. Filtry ASTRO 2.0”:

1. Baader UHC-S 2.0” – 250 zł

2. SVBony Moon 2.0” – 100 zł

3. Optolong L-eXtreme 2.0” – 1020 zł

B. Filtry ASTRO 1.25”:

1. SVBony UHC 1.25” – 90 zł

2. SVBony Moon 1.25” – 60 zł

3. SVBony UV/IR 1.25” – 45 zł

4. Zestaw 6 filtrów Angeleyes (5 planetarnych + Moon) w aluminiowej mini walizce – 200 zł

5. SVBony CPL 1.25" - 40 zł

6. Filtry planetarne (barwne) SVBony - 25 zł sztuka (piąta sztuka gratis, czyli komplet za 100 zł)

a) 12 (żółty)

b) 21 (pomarańczowy)

c) 23A (czerwony)

d) 56 (zielony)

e) 82A (niebieski)

C. Filtry fotograficzne 58mm:

1. Kenko UV (Japończyk) – 20 zł

- podstawowa wersja, zwykle używany jako zabezpieczenie obiektywu przez zarysowaniem/zabrudzeniem

2. Zomei UV Slim (Chińczyk) – 25 zł

- j.w., ale wersja Slim, czyli w węższej ramce, co ma minimalizować ryzyko winiety w szerokokątnych obiektywach

D. Inne filtry

1.  Filtr słoneczny ND5 do Maka 127 – 50 zł

- folia Baader + oryginalna plastikowa oprawa dopasowana do SW Maka 127

- folia nie pomięta i bez mikrodziurek, po prostu stan bardzo dobry

Widma niektórych ze sprzedawanych filtrów znajdziecie tutaj:

Edited by dobrychemik
aktualizacja

Posted (edited)

Wezmę 2" CLSa albo UHC-S

Wieczorem napiszę na priv.

Edited by Piotr4d

Wezmę 

2. SVBony CLS 1.25” – 90 zł

3. SVBony Moon 1.25” – 60 zł

Poszlo PW

Wezmę 2" CLSa albo UHC-S w zależności co zostanie po zakupie Piotra :)

Obniżka ceny Optolonga L-eXtreme do 1060 zł.

Parę fotek zestawu filtrów w miniwalizce. Filtry jak filtry, zwykłe planetarne + marny Moon, który bardziej może służyć jako kolejny barwny planetarny. Za to ta walizka to po prostu czad :)

Foto1.jpg.0bfa7dc2a810b0ec048feb926766a203.jpg

Foto2.jpg.17ecce77d4835ab68521f10146b36165.jpg

Foto3.jpg.bfa275b1db2da199fcf47b1108c45bfb.jpg

Zaktualizowałem ogłoszenie. Parę pozycji już wyleciało, za to dodałem filtry planetarne i polaryzacyjny CPL.

Obniżka:

Filtr SVBony  UV/IR 1.25" - 50 zł   45 zł

Obniżka: zestaw filtrów Angeleyes w miniwalizce: 180 zł.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Our picks

• Zobaczyć powierzchnię Wenus.... - mapa promieniowania termicznego (sezon 2020)
      Zacznę od zdjęcia a potem będą technikalia, opisy zbierania materiału oraz informacje o obróbce
      6 maja faza Wenus zmalała poniżej 20% więc zaczął się najlepszy okres kiedy możemy podejmować próby rejestracji promieniowania termicznego powierzchni Wenus. Czas ten potrwa mnie więcej 17-18 maja kiedy to planeta będzie już zbyt blisko Słońca i kontrast zmaleje uniemożliwiając (lub utrudniając) rejestrację tego zjawiska.
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 30 replies
    • Własny guider? Ależ to bardzo proste !
      "Guider? Ależ to bardzo proste". Co to jest guider to raczej większość z nas wie. Jak dobrać jego parametry do posiadanego setupu - uuuuu... tu już gorzej. Nie wdając się w rozważania naukowe chcę Wam dziś zaproponować prosty i świetnie działający guider dla setupów głównych o skali obrazu 1.5 arcsec/piksel i mniejszej, czyli od 1.5 do nieskończoności ( wiadomość dla Taysona).
        • Love
        • Like
      • 44 replies
    • Montaż "Wirus 2020"
      A właściwie montażyk. Ponieważ mam od niedawna drukarkę 3D zająłem się analizą projektu podlinkowanego przez Gayosa w temacie o wydrukach 3D.
        • Love
        • Like
      • 117 replies
    • Astropolis w czasie pandemii - informacje o reklamie
      Nie chcę w tym miejsc rozwodzić się na temat aktualnej sytuacji epidemicznej (słyszymy to wszędzie z dużą intensywnością) więc przejdę od razu do rzeczy. Wielu członkom naszej społeczności wirus skomplikuje życie w sferze ekonomicznej i ten post chciałbym dedykować dla nich (dla nas?).
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 17 replies
    • MGAB-V249 - nowy rodzaj gwiazd zmiennych!
      Gwiazdy zmienne można poszukiwać na dwa sposoby. Obserwujemy losowy fragment nieba w poszukiwaniu obiektów zmieniających swój blask lub korzystamy z archiwalnych danych pomiarowych wykonanych przez różne obserwatoria astronomiczne (np. ASAS-SN, ZTF).
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 14 replies
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.