Skocz do zawartości

DaVe-urodzinki


Gość TUR

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy PRZYJACIELE , Znajomi oraz Nieznajomi. Bardzo dziękuje Wam wszystkim za pamięć. Mam nadzieje że w Bieszczadach na konto tej okazji będziemy mogli wspólnie unieść w niebo jakieś dobre szkło oraz posmakować czystego "powietrza". A jeśli nie w Bieszczadach to na wielu następnych zlotach !!

 

ps. Piotr szybko zleciało od tej pierwszej obserwacji na przełęczy Spalonej , nie ma co :) Wtedy miałem właśnie 19 i był to mój pierwszy wyjazd na obserwacje (wszystko dzięki Tobie i Marcinowi ). Ty wtedy miałeś okres przejściowy bez sprzętu ( pomiędzy szukaczem komet a BOSKIM Syriuszem ) , ja byłem zielony w temacie i bez sprzętu. Rozumiałem tylko 50% waszej rozmowy z Marcinem ;) , Oskara jeszcze nie było "wśród nas".

 

Nie ma co. Te lata uważam za bardzo owocne. Klub miał ogromny wpływ na moje życie ( w bardzo pozytywnym znaczeniu ) . Bez klubu , ludzi , „forumów” pewnie zbierał bym teraz jakieś znaczki :szczerbaty: a tak to zawsze w ciężkich momentach mogę sięgać do pamięci i jeszcze raz przeżywać wspólne ogniska , zloty , spotkania , obserwacje, śmieszne wydarzenia itd. Jedne z najfajniejszych chwil mojego życia. Panowie OBY TAK DALEJ !!!

 

Ps. Pamiętacie jak w Jodłowie do pół-metrówki wszedł kot ;) Albo te śpiewy w Jach(l/r)ance już nad samym ranem, albo Kudłacze – nad samym ranem kiedy to Aquarius pokazał nam jak należy uczcić udane obserwacje ;) o Bieszczadach to nie wspomnę bo pół roku przed i po było o czym gadać :) ehhh wspomnienia

 

 

Pozdrawiam

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu kiedy się poznaliśmy - na stałe zagościliście w moim sercu i umyśle.

Wszystkiego najlepszego dla Dave'a i przyjaciół.

 

Tu w Jeziorach pierwszy raz chyba się spotkaliśmy.

Przyjaciele_AG1.jpg

No chyba że w Jachrance.

Przy Syriuszu.

PrzyjacieleAG2.jpg

Lub tym kolosie Turka.

PrzyjacieleAG3.jpg

 

Do zobaczenia.

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.