Skocz do zawartości

Sprzedam refraktor Sky Watcher 707 AZ2


ŁukaszBar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jak w temacie sprzedam SW 707AZ2. 

Sprzęt ma rok. Kupiony w DO. Dawał mi dużo frajdy. Oczywiście Księżyc i planety. Gromady i gwiazd podwójne też całkiem spoko. 

 

W zestawie sprzedaje wszystko to co w fabrycznym zestawie (o ile wszystko znalazłem) + dodatkowo 2 obejmy 70mm bo montowałem teleskop na AZ3.

[edit] zapomniałem dodać, że jest jeszcze oprawa filtra słonecznego do tego teleskopu, ale na filtrze jest dziurka chyba, więc lepiej uznać, że do wymiany (oprawa widoczna na zdjęciu)

 

Cena 240zł. Najchętniej odbiór osobisty w Poznaniu lub bliskiej okolicy. Jeżeli przesyłka to oczywiście kurier - koszt wysyłki oczywiście po stronie kupującego, do uzgodnienia. Wysłałbym w oryginalnych kartonach tak jak otrzymałem z DO.

 

Poniżej kilka zdjęć. Więcej mogę wysłać bezpośrednio do zainteresowanego bo nie wiem jak zmniejszyć rozmiar zdjęcia na telefonie

 

 

IMG_20200823_114003.jpg

IMG_20200823_114110.jpg

IMG_20200823_114808.jpg

Edytowane przez ŁukaszBar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.