Skocz do zawartości

Pełny zestaw astrofotograficzny - przykro mi ;-(


delaa

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety z przyczyn losowych muszę zakończyć przygodę z astrofotografią...

Nowego właściciela szuka zatem następujący sprzęt - najlepiej w całości - wtedy można negocjować aczkolwiek niechętnie.

Cały sprzęt od Pana Adama. 

 

Kamera ASI071 
Teleskop TSAPO65Q 
65Q-M48 (adapter na gwint)
TSVF230 (przedłużka M48)
TSFEKM48 (szuflada filtrowa)
filtr ZWO IRCUT2"
ZWO HOLDER RING

filtr: LPS-P2-48

ASI 120

Giuder 60/210 

Montaż AZEQ5GT

 

Jest jeszcze przedłużka do TSAPO65Q a w zasadzie dwie (ta co przedluża tubus) - umożliwia uzyskanie minimalnego wysuniecia wyciagu.

 

Wszystko poza ASI071 kupowane jako NOWE - sprzęt ma za sobą w sumie dwie sesje na balkonie stan idealny. Montaż przygotowany jeszcze przez śp. Pana Andrzeja (prowadzi wyśmienicie mam gdzieś logi)

Generalnie wszystko co trzeba. I pewnie więcej nawet.

Całość na pancernej plycie w zasadzie guider z tubą to monolit ;-)

 

Za całość zapłacilem w sumie ponad 18k PLN... myslę że uczciwie będzie wystartować od 14k  - zapraszam do negocjacji... dla zdecydowanych jestem otwarty na propozycje, po prostu jestem w kropce.

PS. Wolałbym z osobistym odbiorem, to jest dużo sprzętu.

Edytowane przez delaa
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem gotowy do "rozczłonkowania" zestawu w pierwszej kolejności montaż i teleskop - preferowany oczywiście odbiór osobisty. 

Teleskop to naprawdę fajna sztuka (okrągłe gwiazdy, dobre pole na APSC - z tego co udało mi się "dokonać" W komplecie 

są dwa pierścienie do przedłużania tubusa (ok. 100euro w zakupie) i oczywiście końcówka gwintowana z rotacją. Poza tym normalny wyciąg oczywiście.

 

Zapraszam do "rozmów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleskopem cieszy się już przesympatyczny kolega - więc T65Q oficjalnie niedostępny - ja się staram "umobilnić" i 

"wylajtować" sprzęt - w związku z tym nadal aktualny pozostaje przesympatyczny kawał metalu i elektroniki 

z fotografii ;-)

IMG_20200907_161708.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.