Skocz do zawartości

Sprzedam topowy zestaw planetarny-aktualizacja


Gość wessel

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaje swój dopieszczony setup planetarny.

1. Newton Minimo - opisany tutaj.

Dodatkowo oryginalna tuba stalowa i wszystkie elementy  pozwalające przywrócić stan pierwotny SkyWatcher Black Diamond 300/1500. Elektryczny fokuser. BEZ SZUKACZA !!!!

Cena 2200 zł, odbiór wyłącznie osobisty ze względu na brak opakowań do wysyłki.

2. Kamera ZWO ASI 120 MM , obiektyw, nosek. Oryginalne pudełko - 500 zł + 14 zł wysyłka.

3. Kamera ZWO ASI 120 MC, obiektyw, nosek. Oryginalne pudełko - 400 zł + 14 zł wysyłka.

4. Korektor dyspersji atmosferycznej Astrosysteme Holland - 800 zł+ 14 zł wysyłka.

5. Filtr Astronomik ProPlanet 742 - 180 zł + 14 zł wysyłka.

6. Filtr Baader Venus UV - 500 zł + 14 zł wysyłka.

7. Rewolver Baadera Q Turret - 100 zł + 14 zł wysyłka.

8. Baader Q Barlow 2.25 - 120 zł + 14 zł wysyłka.

9. Wyciąg Crayforda do Newtona 250 mm - 150 zł plus 14 zł wysyłka.

 

Sprzedaż pozycji 3-8 uzależniam od sprzedaży teleskopu- tzn. najpierw teleskop a potem dopiero reszta.

Poz. 2 i 9 od razu może być sprzedana.

 

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentujesz w wątku sprzedażowym, to bardzo nieeleganckie wiesz? Poza tym ja nigdzie nie pisałem o topowych zdjęciach tylko o topowym zestawie i świetnych zdjęciach- nie doczytałeś.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, wessel napisał:

14, 5 kg w wersji Minimo. Z oryginalną tubą 28 kg.

To jest waga "bojowa" ? Tzn z tubą przeciwodblaskową ? Jest tam jakiś "system' na roszenie LW (elektryczne czy manualne rozwiązanie) ?

Drugie pytanie, jest wszystko (tuba, cela, pająk, śruby) by to poskładać do kupy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Może tam brakować jakiś drobnych śrubek do mocowania pająka do centralnej części, ale coś dobiorę na pewno.

Nie ma ogrzewania. Elementy nie wykorzystane do konstrukcji Minimo ( tuba, pająk) są NOWE. Kupiłem ten teleskop nowy od śp. Janusza Płeszki.

Cela , obejmy, wyciąg . LW - są wykorzystane do Minimo. Dokładam fokuser elektryczny i dovetail Losmandy 40 cm.

Nie ma tuby przeciwodblaskowej, mam tylko kartonową osłonę bezpieczeństwa przy fotografowaniu w dzień.

"Drugie pytanie, jest wszystko (tuba, cela, pająk, śruby) by to poskładać do kupy ? "- Minimo jest teleskopem KOMPLETNYM.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.