Skocz do zawartości

Insight Investment Astrophotographer of the Year 2020 – mój mały-wielki sukces :)


Lukasz83

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wam wszystkim, chciałbym odpisać każdemu z osobna ale dnia by brakło :) Dzięki!!!

 

@FilipOgorzelski gratulacje!! Fajnie, że nasza nacja tak licznie pojawiła się wśród nagrodzonych prac. Super!

 

12 godzin temu, Krzysztof z Bagien napisał:

Swoją drogą - mogli Cię spytać, jak się twoje nazwisko wymawia, a nie, że "Lukas Sudżka" :roflmao:

No powiem Ci, że tego "dży" się tam nie spodziewałem - takiej interpretacji swojego nazwiska też jeszcze nie słyszałem. 

 

11 godzin temu, count.neverest napisał:

Jak to było? Wyszedłeś sobie na podwórko wieczorem i pomyślałeś "a strzelę se dziś IIAPa"?

 

II APA to ja wypiłem już po sesji :) Dzięki :)

 

9 godzin temu, zbignieww napisał:

Łukaszu, napewno tam będziesz !  :)

Byłem dwa lata temu, turystycznie. Marzyło mi się, żeby być na rozdaniu nagród. Powalczę, żeby być jak się COVID skończy ;)

 

42956057_2214637918569224_2478677496841633792_n.jpg.16ba88f9adcf6958c5f15e37b70ca725.jpg

43000477_2214637835235899_1859450818869067776_o.jpg.6a295275be2823eefeba6bba64ed1c3f.jpg

  • Lubię 8
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co daje Ci Łukaszu ta nagroda i jakie możliwości dodatkowo otwiera?

Pytam tym samym i o jakieś materialne, finansowe elementy  o ile i takie się otrzymuje. Kryształowy puchar, pozłacany medal, 100 EURO, ... ?

 

I gratuluję Tobie i ... Polsce :)

 

Teraz jak gdzieś na świecie wygadamy się, że interesujemy astronomią to może paść pytanie: A zna Pani/pan Łukasza Sujkę ?

 

Siema

p.s.

Łukasz jest i na FB

https://www.facebook.com/lukasz.sujka.astronomy/

Link do zdjęcia profilowego na FB Łukasza

15541250_1809759629272100_38963572584108

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukasz83 "peace & love" 2 u 2 :) & congratulations :) @ekolog A wysokość honorariów, bo to pewnie niektórych zainteresuje, jest podana do publicznej wiadomości na stronie https://www.skyatnightmagazine.com/news/astronomy-photographer-year-2020-competition-entries-open/ . Sprawdziłem dotychczasowych zwycięzców ostatnich lat i widzę, że się powtarzali, co znaczy, że nie obowiązuje zasada forsowania nowej osoby co roku, więc masz szansę na zaproszenie w przyszłych latach. Trochę pech, że przy takim sukcesie zostało w domu oglądać i ominęła Cię okazja np poznania tej fajnej pani prowadzącej :) Pozdr.

Edytowane przez alinoe
  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.