Skocz do zawartości

HEQ-5 nowe łożyskowanie czyli garażowy apgrejd


komprez

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, AdamK napisał:

Ja kiedyś w potrzebie, zrobiłem sobie, "na kolanie" w 5 minut, taki ściągacz do małych łożysk i kółek zębatych.

Od kilku lat niezawodny... Koszt: ZERO zł :helo:

sciagacz.jpg.d74d8bcf9791a74aa78672b201140417.jpg

 

Ja miałem w domu ściągacz do modelarskich kół zębatych za 25 pln. Twój nie był również darmowy, kto inny musi pojechać i zakupić śrubą M6, 2 nakrętki i kilka kątowników. Wliczając w wachę, wyjdzie podobnie ;) 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubiłan napisał:

Ja miałem w domu ściągacz do modelarskich kół zębatych za 25 pln. Twój nie był również darmowy, kto inny musi pojechać i zakupić śrubą M6, 2 nakrętki i kilka kątowników. Wliczając w wachę, wyjdzie podobnie ;) 

Nie pokazałem tego mojego "wynalazku" po to, żeby się licytować kto ma taniej, tylko po to żeby pokazać, że "potrzeba - matką wynalazków"... nie zawsze trzeba biegać po sklepach, szczególnie jak takich specjalistycznych pod ręką nie ma, a na przesyłkę trzeba czekać 2-3 dni.

A jeśli idzie o koszt, to rzeczywiście było za darmochę, bo nikt nie jeździł kupować jedną śrubkę tylko zrobiłem to z tego co było pod ręką, z odpadów.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam info od Rowana :

 

za 3 szt zestawów mamy 5% rabatu

za 5szt zestawów mamy 7,5% rabatu 

 

czyli 3x =  1500zł + wysyłka = 75zł rabat/3 = 25zł na osobę.

         5x = 2500zł + wysyłka = 187,50zł rabat/5 = 37,50zł na osobę 

 

Zawsze coś .. ;) 

 

Od nośnie wysyłki koszt mają mi podać jak uzbieramy (ile dokładnie) i jest możłiwość oczywiście wysyłki jedną paczką.

 

Czekam na chętnych jeszcze może ktoś będzie chciał.  

 

Jutro podam dane do płatności i będziemy finalizować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

przepraszam że dopiero teraz ale przeziębienie dopadło (nie koronka) :D 

Więc tak - podliczając wszystko z rabatem itd wychodzi:

 

Subtotal    £299.85   (i 5% rabatu) czyli 14,99 upustu

 

Po rabacie £284,86
Shipping    £29.95

£314,81 za całe zamówienie włącznie z wysyłką i rabatem co nam daje £104,94 na osobę - licząc średnio funta po 5,08zł (na dziś)

będzie 533,10zł do zapłaty. 

 

Więc sumując rabat 5% (po 5 funtów)  i wysyłkę (po 10 funtów - nie 30) oszczędzamy pojedynczo około 25 funtów .... to nie mało :)  

 

Z kolegami realizujemy zamówienie więc ... to naprawdę ostatnia chwila aby ktoś się podłączył. 

Wiadomość na PW jeśli ktoś chcę i podsyłam dane do przelewu oraz instrukcję realizacji zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I tak przygoda się kiedyś kończy ;)

Zestawy zostały zamówione ... dziś otrzymałem paczkę od Rowana i rozesłałem  kolegom zestawy :) 

Upust jaki dostaliśmy był 7,5% dla ciekawskich.

Dziękuję kolegom za współpracę i mam nadzieję że teraz będzie prowadziło jak po stole :D 

 

 

20201102_152935.jpg.c632ca10fedd4e7b4133eaba13822264.jpg

  • Lubię 2
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.