Skocz do zawartości

Cyferki z wyższej półki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To ja sie wtrące:

 

Janusz tu nie chodzi o stosowanie flitrów na to co mówisz, wolal bym zebys najpierw sie zastanawial a potem pisal.

 

Bo na koncu sie okazuje, że myślisz odwrotnie niż piszesz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Niezbadane są ścieżki moje w dążeniu do poznania prawdy...

Jakich filtrów, Papatek, ja o kapelusiku Togala ;) ;) ;)

Ooopsss teraz już czapce sybiraczce ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że czasem inaczej wyrażam swoje poglądy i użyj do nich odpowiedniego filtru i bedzie O.K. !!!

 

tych filtrów...

na amnezje dobre jest przeglądanie od czasu do czasu tego co się pisze, ale o tym pisałem chwilkę wcześniej, wcześniej, dużo wcześniej... a efekt jak dotąd żaden !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbadane są ścieżki moje w dążeniu do poznania prawdy...

Jakich filtrów, Papatek, ja o kapelusiku Togala ;) ;) ;)

Ooopsss teraz już czapce sybiraczce ;) ;) ;)

 

Oj Janusz, łatwowierny jesteś. To nie czapka tylko kapelusik jednak ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 31 odpowiedzi na to pytanie

10 jest Janusza

 

z czego:

 

4 są na temat (i to przymykając oko na jedna wypowiedź).

 

Być może nie powinienem tego przeliczać w ten sposób ale myśle że mamy do tego podstawy wyrobić Ci Janusz średnią sensownych wypowiedzi na poziomie 30%.

 

Nie twierdze, że forum ma być grobowo poważne, ale dobrze by było żeby w wątku była jednak większość odpowiedzi na temat.

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Twoich w tym wątku jest osiem wypowiedzi a stosunek merytorycznych jest nie jak u mnie 4 do 6 a u Ciebie 2 do 6 i co powiesz na to drogi mentorze lejwodo ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Janusz, zastanów się choć sekunde:

 

- piszesz bzdury (co akurat mnie nie dziwi),

- w połowie wątku zmieniasz zdanie,

- następnie zmieniasz temat (co jest standartem w Twoich wypowiedziach),

- na końcu grasz role urażonego.

 

Moja prośba jest taka;wypowiadasz się wyłącznie w kwestiach w których masz "jakieś" pojęcie, co oznacza że nie piszesz jak nie wiesz !

 

Jakiś moment temu chciałeś zmienić zasady logowania w forum, więc mam nadzieję że zrozumiesz to co pisze, będzie to naprawdę dobre dla forum, dla czytujących oraz dla Ciebie jako osoby publicznej, producenta sprzętu.

 

Z góry dziękuję za zrozumienie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Papatek! odstosunkuj się jeśli łaska, jestem wolnym człowiekiem i nie będziesz mi tu mówił co mam pisać a co nie, jasne???

To nie twój prywatny folwark ani strona www kolego a tylko tu administrujesz i nie wczuwaj się za bardzo w rolę bo Ci cholesterol podskoczy niepotrzebnie, baw się zdrowo ze swoimi wydumanymi problemami a ja spadam na luzie na sobotniego grila na działeczce,

narka Papa, bez urazy ale chyba poprzewracało Ci się w głowie od przepracowania i wyników tego referendum ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz ujme to tak:

szanowałem Cie jako producenta i człowieka, ale dzis nie pozostawiasz nawet złudzeń, chce Ci zwrocic uwage że nie jest to również Twoje forum, choć tak je traktujesz...

 

Dla mnie administrowanie tutaj to czysta przyjemność, dla Ciebie etap na drodze pozyskania klienta !

Jeszcze raz radze Ci dobrze przemyslec swoje wypowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Cyferki z wyższej półki dalej na niej leżą i czekają na potencjalnego nabywcę czyli np Ciebie Mariuszu ;D

Reasumując merytoryczną część wątku widzę że sporo osób skłania sie do uznania np Nikona CP-4500 za aparacik nadajacy się z pewnymi ograniczeniami oczywiście do astrofoto planetarnego i po troszę do obiektów DS do czego i ja przystaję po pierwszych astro próbach nim poczynionych.

W przypadku obiektów DS bezprzecznie lepsze są cyfrowki lustrzane z wymienną optyką ale to już inna bajka cenowa niestety i temat na osobny wątek.

 

ps Papatek, "nie sprzedam ich tu wiecej...., pójdę przemyśleć swoje życie" ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie >:(. Kłótnie już kiedyś przerabialismy na innym forum . Po co znowu tutaj zaczynać ??? Ludzie oczekują ( w tym i ja, laik w sprawach astro-foto ) odpowiedzi na konkretny, podany temat. Niech wypowiedzi na temat wynoszą przynajmniej te 70-80% ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAX ASTRONOMICA !!!!

w morde :D

wracajac do cyfrowek

a co na temat Nikona d100

minolty dimage 7 or 9

canon eos 10d

 

hm, 2 miesiace temu zastanawialem sie nad kupnem apartu i mialem dylematy miedzy cyfrowym a analogowym (niesety funduszy nie mialem na "gorna polke") i kupilem analoga

jak na razie jestem zadowolony - ale - tu pytanie do znawcow

jezeli faktycznie odlozylbym kase na "bardzo wysoko polke"

tak powiedzmy do 12 tys - ta jaki model bylby godny uwagi - ale zaznaczam nie tylko do astro gdyz w moim przypadku kupwanie takiego sprzetu w jednym celu jest bez sensu. ktory z aparatow dostepnych na rynku bylby w miare uniwersalny ??

pozdrawiam serdecznie

M.

 

PS.

Na drugi raz to sobie idzcie na Hyde Park or wymiencie sie emaliami

albo zadzwoncie do siebie a nie zasmiecacie tablice bezsensownymi klotniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem Ci pokrętnie, jak masz czas czytaś mase postów zapisz się na yahoo digital astro - póki co Janusza tam nie ma, więc nie napiszą Ci że: TO SE NE DA !!!!

 

Z wymienionych ja osobiście najbardziej polecam EOSa 10D i nieco mniej Nikona D100 (daje dużo bardziej zaszumione obrazy ale ostrzejsze) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.