Skocz do zawartości

William Optics w Polsce - sprostowanie


Gość Rada Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nasuwa sie jeszcze pytanie, czy bedzie dla kogo te okulary klecic...???

 

To wszystko niestety bylo potrzebne AK, zeby stworzyc pozory bycia firma rozwijajaca asortyment i idaca za potrzebami klienta. Okazalo sie ze tak nie jest i nigdy nie bylo a sami zainteresowani zachowuja sie jak 4 latek ktory ma pretensje do calego swiata ze rano obudzil sie z reka w nocniku. Przypomnijmy jeszcze o sprzedazy teleskopow w "systemie Argentynskim" i dostawach zamowionego sprzetu z nawet kilkumiesiecznym opoznieniem. Cala sytuacja przypomina prowadzenie interesow przez firme "U", lecz w nieco innym kontekscie i wymiarze... a moze w krzywym zwierciadle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że albo AK jeszcze nie dzoszli do końca rozmów z WO, i tu w sumie dziwie sie że Rada tak zareagowała przecież Astrokrak jeszcze nie ma w ofercie żadnych produktów, to więc kłótnia idzie o kłamsto które w sumie nie istnieje fizycznie. To że było powiedziane że będzie sie dealerem WO to nie znaczy że to jest jakiś przekręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślicie, że Bilu Gates przejmuje się co wypisują na temat winzgrozy na forach? :D

I pewnie wycofa swoją ofertę z jakiegoś kraju, bo na forum o komputerach paru dystrybutorów pokłóciło się o lokalny rynek. Swoją drogą pewnie musieli zerknąć do atlasu gdzie leży ta "Polsza". B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do Adama i do Andee'go: kończ waść, wstydu oszczędź!

 

Myślicie, że jesteśmy na tyle głupi, żeby nie dostrzeć, że tu nie chodzi o tą firmę, o to przedstawicielstwo, o "sprawiedliwość". Czyżby ktoś na forum był dla Was niewygodny? A może jesteście zwyczajnie zazdrośni i chcecie kogoś (nie będę wymieniać nazwisk) wyeliminować? Może to konkurencja?

 

Utwierdzam się w przekonaniu, zwłaszcza po Waszych postach, że Astro-Forum.org, według krążącej po necie obiegowej opini, to forum cfaniaków i elit.

 

I co? Teraz będziecie na mnie naskakiwać, że powiedziałem prawdę? Że wreszcie powiedziałem nigdy niemówioną prawdę. A może usuniecie ten post, bo jest niewygodny dla Was? Możecie na mnie naskakiwać. Co mnie nie zniszczy, to mnie wzmocni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze C!

W którym miejscu Rada Forum w poście z odpowiedzią z WO w sprawie dealerów w Polsce ocenia Astrokraka albo negatywnie się wypowiada o zachowaniu firmy?

Skąd podejrzenie, że Rada chce atakować firmę? Daliśmy wyłącznie informację z WO. Wszystkie dalsze Twoje uwagi to tylko niczym nie poparta spekulacja, która nas obraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do Adama i do Andee'go: kończ waść, wstydu oszczędź!

 

 

 

Utwierdzam się w przekonaniu, zwłaszcza po Waszych postach, że Astro-Forum.org, według krążącej po necie obiegowej opini, to forum cfaniaków i elit.

 

 

 

Sam to wymysliłeś ?

Przynajmniej jest jasność, - jak nie jestem cwaniakiem to jestem elitą według "Krążącej po necie obiegowej opinii". Jakież to proste. Może jakiś znaczek przy nicku "EL" albo "CF". :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do Adama i do Andee'go: kończ waść, wstydu oszczędź!

 

Myślicie, że jesteśmy na tyle głupi, żeby nie dostrzeć, że tu nie chodzi o tą firmę, o to przedstawicielstwo, o "sprawiedliwość". Czyżby ktoś na forum był dla Was niewygodny? A może jesteście zwyczajnie zazdrośni i chcecie kogoś (nie będę wymieniać nazwisk) wyeliminować? Może to konkurencja?

 

Utwierdzam się w przekonaniu, zwłaszcza po Waszych postach, że Astro-Forum.org, według krążącej po necie obiegowej opini, to forum cfaniaków i elit.

 

I co? Teraz będziecie na mnie naskakiwać, że powiedziałem prawdę? Że wreszcie powiedziałem nigdy niemówioną prawdę. A może usuniecie ten post, bo jest niewygodny dla Was? Możecie na mnie naskakiwać. Co mnie nie zniszczy, to mnie wzmocni.

 

Oczywiscie, niewygodni dla mnie osobiscie sa klamcy zerujacy na naiwnosci niektorych osob. Co do glupoty to zapewne znajdzie sie paru osobnikow ale to juz ich sprawa. Zazdrosc i konkurencja? Osobiscie nie mam czego zazdroscic tym Panom a nawet ciesze sie, ze diametralnie roznie sie od nich w pogladach i spojrzeniu na otaczajaca mnie rzeczywistosc. Konkurencja nie jestem i nie bede, mam wlasna firme diametralnie rozniaca sie profilem dzialalnosci od ich firmy. Eliminacja? Raczej przywolanie do porzadku, czasem kop w d... potrafi sprawic ze pouklada sie tez w glowie, chociaz w tym przypadku to niewykonalne. Nikt nie bedzie tu na Ciebie naskakiwac, widzisz sprawe w inny sposob bo wogole jej nie widzisz. To temat ciagnacy sie latami a z tego co widze nie masz pojecia o calosci... Masz prawo do wyrazania wlasnych opinii ale na Boga, poza tym prawem maz tez obowiazek wypowiadania sie jedynie na tematy o ktorych masz przynajmniej "blade pojecie". A w tym temacie nie masz nawet takiego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekamy na reakcję ze strony WO i podejmiemy z Januszem odpowiednie kroki. Niestety, najprawdopodobniej cała sprawa nie rozejdzie się po kościach!

Odebrałem treść tego cytatu podobnie jak Paweł (TUR). Nie podoba mi się taki ton. Piotrze, jeśli masz jakieś zarzuty to zwracaj się do Rady, a nie do Jesiona. To Rada opublikowała komunikat, a nie pojedyncza osoba.

Druga sprawa to stwierdzenia typu "Następnie sprawa ta przez trzy dni (!!!) jest wałkowana przez Radę i odbywa się głosowanie..." czy "Wielu z Was głosowało przeciw ..." to Twoje domysły. Jesteś jasnowidzem ?

Nie mam nic przeciwko temu, aby w Astrokraku był sprzęt WO, ale zróbcie to tak jak zrobiła to DO, a będzie dobrze. Jeśli ogłaszacie, że jesteście dealerem WO nie będąc nim, wprowadzacie delikatnie pisząc w błąd userów tego forum. Tego już nie można przemilczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny bład w jaki wprowadza klientów Astrokrak to to że oświadczyli że są delareami WO a nie mają sprzętu w ofercie więc po co takie zamieszanie?? Czyżby w celu który napomniał marcin k??

 

Faktycznie to naprawdę malutki błąd. A możemy mamy w Polsce przedstawiciela Takahashi albo Tele Vue? Na pewno wszyscy się ucieszą. A to kiedy będzie sprzęt w ofercie to już pewnie mniej ważne - prawda Szymek? Nie szkodzi że nie ma oferty, cennika - jest dealer i jest OK :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny bład w jaki wprowadza klientów Astrokrak to to że oświadczyli że są delareami WO a nie mają sprzętu w ofercie więc po co takie zamieszanie?? Czyżby w celu który napomniał marcin k??

 

Szymek Ty naprawde nie wiesz o co chodzi, AK nie dosyc ze nie ma towaru to jeszcze nie jest i w zaistnialej sytuacji raczej juz nie ma szans na bycie przedstawicielem WO. Co gorsza kladzie to cien na jakiekolwiek przyszle dystrubuowanie przez AK, produktow dowolnej firmy. A cala sprawa naprawde nie jest tak prosta jak to przedstawiasz, sadze ze brak Ci jeszcze doswiadczenia i jestes zbyt naiwny aby to zauwazyc, mam nadzieje ze nie obrazisz sie za to stwierdzenie. Jezeli ktokolwiek czegokolwiek w tej sprawie pozazdroscil, to wlasnie Astrokrak pozazdroscil konkurencji pomyslu i probowal zaklocic jej wspolprace z renomowanym producentem.

Edytowane przez Andee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Ryśku, rozumiem ze jako radny też bierzesz wszystko do siebie i widzisz w trochę odmiennym świetle ale właściwy wydźwięk tych słów jest taki że WO (po takich zapytaniach osób trzecich wtrącajacych się niestety w poufne sprawy producenckie i dealerskie w dodatku na etapie trwających negocjacji) może zrezygnować z naszego pośrednictwa w sprzedaży i o to Piotrowi wtedy chodziło pisząc że na tym się nie skończy czyli na upublicznionej rozróbie na forum jaką wywołało to oświadczenie Rady :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, niewygodni  dla mnie osobiscie sa klamcy zerujacy na naiwnosci niektorych osob. Co do glupoty to zapewne znajdzie sie paru osobnikow ale to juz ich sprawa. Zazdrosc i konkurencja? Osobiscie nie mam czego zazdroscic tym Panom a nawet ciesze sie, ze diametralnie roznie sie od nich w pogladach i spojrzeniu na otaczajaca mnie rzeczywistosc. Konkurencja nie jestem i nie bede, mam wlasna firme diametralnie rozniaca sie profilem dzialalnosci od ich firmy. Eliminacja? Raczej przywolanie do porzadku, czasem kop w d... potrafi sprawic ze pouklada sie tez w glowie, chociaz w tym przypadku to niewykonalne. Nikt nie bedzie tu na Ciebie naskakiwac, widzisz sprawe w inny sposob bo wogole jej nie widzisz. To temat ciagnacy sie latami a z tego co widze nie masz pojecia o calosci... Masz prawo do wyrazania wlasnych opinii ale na Boga, poza tym prawem maz tez obowiazek wypowiadania sie jedynie na tematy o ktorych masz przynajmniej "blade pojecie". A w tym temacie nie masz nawet takiego.

 

Pozdrawiam

Cieszę się z tej konstruktywnej odpowiedzi. Widzę bowiem w dwóch wcześniejszych postach Pana Mirka i Pana Viadernego istną niechęć i nienawiść do mnie, przepełnione emocjami. Nie mozna tak reagować. Poddać się krytyce czasami trzeba, krytyka czasami boli. Obrona przez atak nie jest najlepszym pomysłem, zwłaszcza na tym forum.

 

Wyraziłem swoje zdanie, a raczej zasugerowałem pewnie rzeczy, o których się nie mówi. Skoro "Rada Forum" wystąpiła z inicjatywą publicznego oświadczenia/sprostowania, to i ja publicznie wyrażam swoje zdanie. Blade pojęcie myślę, że mam. Ubolewam jednak nad tym, że Rada Forum zasłania się nazwą "Rada Forum" i razem z całą rzeszą ludzi stojących w jednym rzędzie z Radą, straszy niewygodnego Kowalskiego ironicznymi zdaniami, ostrzeżeniami itd. W takim "terrorze" nikt nie wygra, a astro-forum.org straci - to już tak odbiegając od tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli scislosci, nie stoje i nigdy nie stalem za Rada forum. Poglady wyrazane przezemnie w tym temacie sa scisle subiektywne i niczyje zdanie nie ma nie nie wplywu. Jak sadze wiekszosc osob wie ze nie zmienily sie one od przynajmiej 1.5 roku a szansa na ich zmiane jest wiecej niz nikla, bo zalezy jedynie od postawy wiadomej firmy i jej wlascicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!

 

Wyluzujcie !! Ja powoli przestaję rozumieć o co w tym wszystkim chodzi, a widzę, że na wierzch wypływa typowo polskie pieniactwo. Ktoś zaczął kogoś kopać i niektórzy chętnie do tego się przyłączyli. Jako konsumenta tak naprawdę nie interesują mnie negocjacje, szumne zapowiedzi itd., żyjąc w tym kraju chyba jesteśmy przyzwyczajeni, że słowa z rzeczywistością często mają mało wspólnego. Jako klienta interesuje mnie tylko i wyłącznie kto ten sprzęt ma w ofercie, w jakiej cenie i ewentualnie jak długo należy na niego czekać. Jest WO w DO - ok, będzie tu i tu - też dobrze. Zostawmy te sprawy dystrybutorom bo jak tak dalej pójdzie to widzę, że wkrótce na forum może się nam pojawić komisja śledcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nikogo nie kopie, jesli już ktoś to tylko Astrokrak samego siebie. Gdyby nie post Piotra_c nie byłoby afery. Ale niestety Ak pokazuje, że jak zawsze potrafi być arogancka i dbać przede wszystkim o swoje interesy a nie o klienta, z drugiej strony deklarując na każdym kroku piękne ideały o swojej czystości.

 

Do DominikaM: dla mnie ma jednak znaczenie u kogo kupuję, czasami jestem w stanie zapłacić więcej mając pewność, że się nie zawiodę, towar dostanę na czas, a w razie problemów usłyszę prawdę a nie jakieś ciemnoty i wykręty.

 

A tak przy okazji tego tematu takie pytanie: dlaczego praktycznie na wszystkich foraach jakie istniały i istnieją regularnie co jakiś czas jest problem tylko z jedną firmą. Czy to nie zastanawiające?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Piotr C. ma doskonałą wymówkę - Rada Forum łąmiąc wszelkie zasady wtrąca się w "negocjacje" AK z WO i przez Radę Forum AK nie będzie dystrybutorem WO w Polsce. I tak się to pewnie skończy.

Przypomnę tylko słowa Daniela Da Pont, które mówią same za siebie:

I do not exclude the possibility of Astrokrak buying through Delta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z tej konstruktywnej odpowiedzi. Widzę bowiem w dwóch wcześniejszych postach Pana Mirka i Pana Viadernego istną niechęć i nienawiść do mnie, przepełnione emocjami. Nie mozna tak reagować. Poddać się krytyce czasami trzeba, krytyka czasami boli. Obrona przez atak nie jest najlepszym pomysłem, zwłaszcza na tym forum.

 

 

Zareagowełem w temacie "cfaniaków i elit", czytam pozostałe fora i nigdzie nie znalazłem tekstu że z ponad tysiąca userów tego forum to jedna część to "cfaniacy" a reszta to "elity". Pozatym nie wiem czy Kolega zauważył że znaczna część z aktywnych członków tego forum udziela się na asto4u i astronomia.pl.

Chyba sam Pan tworzy tą "obiegową opinię".

I nie zionę do Kolegi nienawiścią, zwracam uwagę na to aby nie stosować takich uogólnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.