Skocz do zawartości

Obiektyw Sigma Art 24-35 mm f/2.0 DG HSM / Canon EF


qbanos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na sprzedaż wystawiam dość niecodzienny, a zarazem bardzo uniwersalny obiektyw Sigma A 24-35 mm f/2.0 DG HSM  z bagnetem Canon EF.

Szkło zastępuje 3 dobre obiektywy w cenie jednego - jest porównywalny do stałek 24mm, 28mm oraz 35mm, wszystko ze stałym światłem f/2.

Obiektyw w stanie bardzo dobrym kosmetycznie, z technicznych spraw jest jedna wada - ma delikatnie skrzywiony gwint filtrowy, co powoduje, że nie jestem w stanie wykręcić obecnie założonego UV. Pewnie na siłę da się, ale nie chcę próbować. Nie zauważyłem jednak, by miało to jakikolwiek wpływ na optykę/dawane obrazy. Taki już kupiłem i zaakceptowałem (jestem drugim właścicielem). Optyka bez rys czy uszkodzeń, jest pewnie kilka pyłków. Autofocus bez zastrzeżeń.

 

Fotki obiektywu:

https://drive.google.com/drive/folders/1YTj5NRNtrc4RBwYwEcFanid5VQi0f_3n?usp=sharing

 

Niestety nie posiadam do obiektywu futerału ani oryginalnego kartonika. Mogę zaoferować futerał od Canon 70-200 2.8 :) Dekielek oraz osłona przeciwsłoneczna są (zamienniki).

 

Obiektyw doskonale sprawdza się w fotografii dziennej, ale też w astrofoto - oznacza to, że jest podwójnie uniwersalny. Jak ktoś szuka szła do prawie wszystkiego to oto ono :)

Przykładowe zdjęcia szerokiego pola z Chile:

 

@24mm

Southern sky

 

@35mm

Southern sky

 

Na życzenie oczywiście udostępniam RAWy do wglądu.

Proponowana cena: 2500 zł z wliczoną przesyłką (vs. nowy: 3,9k, allegro: 2,8k)

 

Pozdrawiam,

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.