Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika Astropolis - zgłaszanie uwag


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, DawPi napisał:

I jak jest teraz z szybkością?

 

Jest zdecydowanie lepiej niż wczoraj. Powrót z czytanego wątku na stronę/listę główną ja realizuję klikając słowo forum i to chyba tylko trwa nieco długo

bo prawie dwie sekundy (mozilla i stary internet explorer windows 10) ale w poprzednich dniach było znacznie, znacznie gorzej.

Siema

p.s.

uwaga znowu mi muliło po wymeldowaniu i podczas zameldowania ... uff

forum.jpg

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Piotr K. napisał:

Z innej beczki - u mnie na telefonie 3 poziome paski w prawym górnym rogu, czyli ikonka opcji, jest niemal niewidoczna. Kolor niebieski zlewa się z szarym. Zauważyłem ją tylko dlatego, że wyskoczyło kółeczko powiadomienia.

Poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, HAMAL napisał:

Podoba Wam się kolor tytułów tematów w ciemnej wersji?:uhm:

Bardzo. Ten brązowo-złoty kolor był zawsze charakterystyczny dla naszego forum. Natomiast nie podoba mi się, że w wersji "oczojeb**j" (zwanej też jasną) nie ma żadnych elementów w tym kolorze. To powinien być motyw przewodni!

Zobaczcie, jak wyglądało nasze forum od roku 2010 (od wprowadzenia nazwy Astropolis), zawsze były tam te złote elementy:

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliśmy ten dramat (patrz załącznik jak to wyglądało po stronie monitoringu), ale chłopaki walczą srogą - szukając każdego drobnego "przecieku mocy". W tej chwili jest już akceptowalnie, ale chcemy wycisnąć ile się da. Generalnie największy problem jest z główną stroną, która dla każdego ładuje inne treści. Liczę, że wkrótce uda się to wyprostować.

Mam nadzieję, że ten spektakularny fail uda się przekuć w coś bardzo dobrego. 

image.png

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dexter77 napisał:

No dobra, gdzie się podziała tablica wątków na głównej? :D 


Cała konstrukcja głównej strony była naszym customowym wytworem (połączenie listy nowych wątków z kategoriami forum). Niestety coś się nie dogadała z nowym silnikiem i trzeba w niej znaleźć błąd. W tej chwili moduł został wyłączony i trwa szukanie przyczyny problemów. Jeżeli chcecie przełączyć się na kategorie, to można zrobić to tak: 
 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie proszę, co piszę. Na chwilę wyłączyliśmy nasz moduł, żeby go dostosować do nowej wersji silnika (jest jakiś problem). To co jest teraz na głównej, to oryginalna wersja z forum - bez naszych modyfikacji. Jest słaba, tak samo jak te kategorie po prawej stronie. To nie jest na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.