Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika Astropolis - zgłaszanie uwag


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie.

(mozilla frefox) Mam zamulanie wysyłania postów i komentarzy (czasem z błędem bodajże -200) i zaczyna udawać się skuteczne wysłanie po wielu próbach , wymeldowaniach., zameldowaniach.

Czasem (ale nieczęsto) udaje od razu prawie.

:(

Siema

 

 

errorrrr.jpg

errrorrrr222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2021 o 18:08, count.neverest napisał:

@Adam_Jesion @Paether u mnie to samo. Refresh działa, treść jest dodana, ale jakby przeglądarka zwrotki nie dostawała od serwera.

 

image.png.8d5d8acd91c01e3986dd2a6de50f93d0.png

 

U mnie często jest tak że jednak nie wchodzi mimo czekania. Nawet przypuszczałem, że sprawę utrudnia załączona grafika lub link ale dziś - teraz - nawet czysty tekst mi nie wchodzi o BepiColombo :(

 

Siema

p.s.

EDIT:

Po wielu minutach, wyjściach i logowaniach w końcu się udało :)

 

ufff.jpg

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sprawa się poniekąd wyjaśniła.

Ogromne kłopoty są z dodawaniem i edytowaniem treści pod MozillaFirefox. 

Pod MicrosoftEdge w Windows10 wszystko działa OK.

 

Zatem jak coś "nie tego" to zrezygnujcie z Firefoxa - moja subiektywna rada.

 

Siema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@_Spirit_ zepsuł forum publikując zbyt radykalnie kolorową pracę.

 

Błąd na MS EDGE mobilnym i Win10 oraz na Win 10 Brave. Bez problemu wchodzę przez link bezpośrednio do giełdy czy inne, ale na główną za każdym razem Error 500. Co ciekawe, odświeżenie po tym będzie zawsze działa.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Paether napisał:

Zerkam i nie widzę rozwiązania.  W tamtym temacie odświeżyłem i zobaczyłem się w gronie przeglądających, ale w innych tematach to już nie działa. Zresztą w zasadzie nie do końca mi to przeszkadza. Zgłaszam tylko, że tak się dzieje. I to na wszystkich smartfonach, tabletach i komputerach, z których korzystam.

Edytowane przez Lampka
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam tego typu problem i zauważyłem pewną zależność - błąd 500 pojawia się gdy forum próbuje wczytać się na protokole http (nie wiem dlaczego podejmuje taką próbę), a po odświeżeniu wjeżdża https i już jest ok...

@Adam_Jesion, zajrzysz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Kapitan Cook said:

U mnie występuje taki błąd: wpisuje adres i nic się nie dzieje. Tzn. widać że adres się wczytał ale cała strona biała. Dopiero jak kliknę ENTER raz jeszcze strona się ładuje. Dzieję tak chyba od dziś i nie była to pojedyncza sytuacja.

Mam dokładnie to samo. Kilka razy mi to się zrobiła, na różnych komputerach.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to co koledzy, główna wchodzi po odświeżeniu plus jak Lampka - teraz nawet po odświeżeniu 0 uzytkowników przeglądających tę stronę.

Na innych stronach były osoby przeglądające, ale siebie nie widzę. Co z drugiej strony ma sens - pokazywać innych użytkowników, ale niech liczbę podaje dobrze, a nie pisze mi "0" :g:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.