Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika Astropolis - zgłaszanie uwag


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Adam_Jesion napisał:

Magia. U mnie tego nie ma, czyli zakładam, że to musi być ustawiane per user?

Nie per user bo wylogowany też je mam, w Marsie też https://astropolis.pl/topic/72073-opozycja-marsa-2020/page/21/#comments :uhm:

 

pliki tymczasowe wywalone itp itd więc to wina Forum, zresztą pisząc tego posta w ciemnej szacie nic nie widzę bo piszę ciemnym na ciemnym :uhm:

 

 

Edytowane przez HAMAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny styl wymaga jeszcze sporo poprawek:

image.png.5cf36f33b98cb90eb7341a21c7ee0cd7.png

 

Plus rozwijane menu na telefonie w ciemnym trybie jest białe.

 

A jeśli chodzi o jasny, to nie widziałem go od 2 lat, ale zaszokowała mnie biel, która z niego bije :) Czy on poważnie zawsze był taki okrutnie biały? Gdyby chociaż tło dać szare. Ale nie wypowiadam się, bo nie używam, może tak zawsze było.

 

Jeszcze możemy podyskutować nad tematem koloru kropek :) Mi osobiście niebieskie nie przeszkadzaj, ale jednak to pomarańczowy/brązowy (nie znam się na kolorach) był zawsze kolorem charakterystycznym dla tego forum (jako akcenty w różnych miejscach).

 

No i gdyby pozbyć się trochę tych pustych miejsc?

image.thumb.png.0523d722069da1615b1a852c632c575d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam_Jesion napisał:

Możliwe, że to się ustawia per dane forum. Muszę się dokształcić. Jeszcze nie wiem, dlaczego w niektórych wątkach jest, a w innych nie. Jest nadzieja, że da się to wyłączyć ;)

Wygląda na to, że statystyki pojawiają się w wątkach, które mają ponad 50 odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcinos napisał:

Post napisany białą czcionką w cimnym trybie. Oglądając w trybie jasnym nie widać liter.

Problem jest w kolorze tekstu wyświetlanego w polu edycji posta, przy braku formatowania, ale po wrzuceniu takiego "słabo widocznego tekstu" widziałbyś go normalnie na obu trybach(na jasnym czarna, a na ciemnym biała). Natomiast gdy sam umyślnie ustawiłeś białą czcionkę, to forum na obu trybach wyświetla ją jako biała (co jest prawidłowym zachowaniem).

Problem jest więc wyłącznie w kolorze tekstu w edytorze, cała reszta działa ok.

15 minut temu, Meiser napisał:

Ten nowy silnik to chyba z dużym przebiegiem , jest TRAGICZNIE 

Ile razy trzeba jeszcze powtórzyć? Jest TRAGICZNIE bo tak ma być. Forum potrzebuje trochę czasu na "swoje sprawy" i tyle - jak skończy, to będzie śmigać.

Edytowane przez MateuszW
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dalej działa mega wolno. O wiele wolniej na Safari (13.1.2 / po resecie cache nawet) niż na Firefox (MacOS HighSierra).

Błedy Safari:

 

https://www.dropbox.com/s/0tqogf0rmdumrjr/Zrzut ekranu 2020-10-02 o 11.10.11.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/td2hpabznddwmc6/Zrzut ekranu 2020-10-02 o 11.10.28.jpg?dl=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam statystyki 2 X o 12.42

16 godzin temu, HAMAL napisał:

Nie per user bo swylogowany też je mam, w Marsie też https://astropolis.pl/topic/72073-opozycja-marsa-2020/page/21/#comments :uhm:

 

pliki tymczasowe wywalone itp itd więc to wina Forum, zresztą pisząc tego posta w ciemnej szacie nic nie widzę bo piszę ciemnym na ciemnym :uhm:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie moge edytowac wlasnych postow,   edytowanie odnalezione pod ... po prawej stronie.

- mega dlugo otwiera sie strona

 

- nie podoba mi sie kolorystyka jasnego motywu w porownaniu do poprzedniej wersji (odczucie subiektywne)

Edytowane przez Tayson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości - nie zgłaszajcie uwag o prędkości działania. Jeszcze się cholerstwo indeksuje. Nowa wersja inaczej zarządza obrazkami i musi przebudować wszystkie zdjęcia od początku istnienia forum. Aktualnie jest ~70%, więc do jutra rana archiwum powinno być już przebudowane.

Stylistyczne poprawki będziemy nanosić później, jak uporamy się z technologicznymi.

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.