Skocz do zawartości

Wystawa moich zdjęć "Kosmos na wyciągnięcie ręki" w Bielańskim Ośrodku Kultury


dziki

Rekomendowane odpowiedzi

Przystojniak z Ciebie i nie marnujesz i tej zalety jak widać :)

Ciekawie wyłapałeś tego "orzeszka" - zwykle prześwieca czyli mało tam czego jest.

Coś o technice drukowania /utrwalania wspomnisz?

Coś będzie sprzedawalne?

 

No i gratulacje.

 

Siema

 

dziki11.png

dzki22.png

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ekolog napisał:

Ciekawie wyłapałeś tego "orzeszka" - zwykle prześwieca czyli mało tam czego jest.

Dziękuję.

 

15 minut temu, ekolog napisał:

Coś o technice drukowania /utrwalania wspomnisz?

Wydruk w połysku na folii naklejonej na PCV 3mm (w tej sali połysk sprawdził się najlepiej).

Wydruk prac u @Grzędziel - w Jego niezawodnej drukarni https://www.prografsg.com/o-nas/historia-firmy/

 

15 minut temu, ekolog napisał:

Coś będzie sprzedawalne?

Wszystko czego sobie Klient zażyczy :D

A serio - było małe zainteresowanie - i co, przecież nie odmówię komuś kto chce sobie powiesić IC 1396 w HST w swojej sypialni :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa taka wystawa. Gratulacje, szczególnie za to, że masz się czym pochwalić.

Strasznie mi przykro, że nie mogłem być na otwarciu, ale z chęcią wpadnę w najbliższym czasie do czego wszystkich 

forumowiczów z okolicy serdecznie i szczerze zachęcam.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo!

Taka wystawa jest dla astrofotografa jak wisienka na trocie. Możliwość podzielenia się swoją pasją z szerszą publicznością jest bezcenne.

Szkoda tylko, że akurat mamy pandemiczny czas co ograniczy liczbę potencjalnych odbiorców. 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z moim pięcioletnim synem dziś zaraz po 16 :)

Bardzo nam się prace podobały, ja byłem szczególnie zaskoczony, że większość zdjęć nie było robionych jakimś kosmicznie drogim sprzętem. 

Niewiele lepszy od tego, który mam teraz a jakość świetna. 

 

Młody był troszkę zawiedziony, że nie było żadnych zdjęć planet, ale nadrobił sobie oglądaniem księżyca i mapek nieba :) (PS, mapki mogły by być w lepszej rozdzielczości) 

 

Ogólnie brawo za organizacje wystawy :drinks:

IMG_20201011_162134.thumb.jpg.6339a3e19ee7a60c1614289a0908bec5.jpg

IMG_20201011_161741.thumb.jpg.9d67cc3240a39528d21be1985b853c85.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ale nie dałeś linka do oficjalnego miejsca w necie o imprezie.

 

https://bok-bielany.eu/wernisaz-fotografii-lukasza-szczepanskiego-kosmos-na-wyciagniecie-reki/

 

A tam są pewne "nowości" w stosunku do tej relacji. I drugi moderator z naszego Forum @Pav1007

 

"Początkowe obserwacje Kosmosu zacząłem łączyć z moją pasją do fotografii" (to Ty najpierw byłeś fotografem? Ustrzeliłeś jakiegoś "manula" lub inne cudeńko?)

 

"Wernisaż wzbogacił sprzęt fotograficzny i teleskop, jakimi się posługuje" (a fotka gdzie?)

Dalej tam stoi? Ktoś pilnuje? Ile w sumie kosztował najambitniejszy Twój zestaw astrofotograficzny?

 

Siema
p.s.
Wystawa trwa nadal, wiec próbowałem (emailem) namówić córkę co tam jest w stolicy do pójścia ale chyba się wkurzyła e-molestem ;)

Linki

05.jpg

 

DSC01914-%E2%80%94-kopia.jpg

 

04.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.