Skocz do zawartości

Kupię HEQ5 Pro (lub iOptron CEM25P)


slvmtz

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam sprzedaż swojego HEQ5 Pro Rowan Upgrade, kupionego w FLO niecałe dwa lata temu.  To ten, z którego popełniłem (i jeszcze stale popełniam) wszystkie prezentowane na tym forum fotki. Jeżeli jesteś zainteresowany, proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2020 o 08:56, slvmtz napisał:

Cześć,
jeśli ma ktoś z was na sprzedaż używany montaż HEQ5 Pro lub iOptron CEM 25P (ze statywem i akcesoriami), to byłbym zainteresowany.

tel. 516914356

Jak cie stać to bierz bo warto, prowadzi dobrze dużego newtona.

Bo jak będziesz miał pecha to nawet z nowym i krótką ogniskową możesz mieć problemy, ostatnio produkują popeline i jest jakość bardzo losowa. (w tym roku już to przechodziłem kilka razy)

Edytowane przez Selmak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, diver napisał:

Rozważam sprzedaż swojego HEQ5 Pro Rowan Upgrade, kupionego w FLO niecałe dwa lata temu.  To ten, z którego popełniłem (i jeszcze stale popełniam) wszystkie prezentowane na tym forum fotki. Jeżeli jesteś zainteresowany, proszę o kontakt na priv.


Odezwałem się.
 

7 godzin temu, Selmak napisał:

Jak cie stać to bierz bo warto, prowadzi dobrze dużego newtona.

Bo jak będziesz miał pecha to nawet z nowym i krótką ogniskową możesz mieć problemy, ostatnio produkują popeline i jest jakość bardzo losowa. (w tym roku już to przechodziłem kilka razy)


Nie stać mnie niestety na nówkę, ale używkę chętnie kupię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, m_jq2ak napisał:

Ciekawe jak z dostępnością części, 25 już chyba nie jest produkowana, dlaczego ?!

Ponieważ iOptron zastępuje ten model CEMem 26 i GEM28. Były informacje w necie na koniec października, ale iOptron kazał to schować.

Takie zdjęcia zaprezentował Artesky, ale już ich nie ma na FB i instagramie.

 

 

image.png.7448ac9637aedd1571aa73c2cbcc4e0f.png

 

image.png.7fa1c10f8b089b00033f38211dee0d0b.png

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.