Skocz do zawartości

Kupię Maka 127 OTAW i montaż AZ4


memos

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam coś takiego 

 

https://teleskopy.pl/Teleskop-Celestron-NexStar-Mak-127-SLT---skomputeryzowany-teleskop-z-bazą-4000-obiektów-teleskopy-2331.html

 

i pewnie będę sprzedawał ale ... sam poszukuję używanej tuby Mak 180 i to jest raczej warunek sprzedaży. 

Ten mój Mak przyjechał z USA kupiłem jako nowy ale nie mam do niego papierów. Generalnie jak kupuję coś a USA to znajomy rozpakowuje i wysyła mi że niby używany żeby uniknąć cła.  Używany niedużo bo mam kilka różnych teleskopów. Zapewne będę chciał za niego uzyskać około 1500 zł. Pytanie czy coś takiego by Cię interesowało. Do ewentualnego obejrzenia na Podhalu. Jakbyś był wstępnie zainteresowany to oczywiście wyślę zdjęcia. Natomiast mam plan jeszcze z 1-2 miesiące poszukać używanego 180 mm a być może pod koniec miesiąca na Black Friady znowu zamówię w USA a wtedy na pewno wystawię tego mojego celestrona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.