Skocz do zawartości

Rozważam zakup SW Star Adventurera


Łukasz Czerwiński

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, choć jestem rozdarty jeszcze między HEQ5. Ale brak ciekawych ofert i w sumie niewielkie pole popisu pod domem dla HEQ5 skłaniają mnie ku czemuś bardziej mobilnemu.

Dlatego wstępne rozeznanie czy może ktoś planuje się pozbyć SWSA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, TheShackMeister napisał:

Zawsze mozesz miec heq 5 bardziej stacjonarnie, a fastrona za grosze na wyjazdy i szybkie rozstawienie miedzy chmurami :)

Taką koncepcje mam na przyszłość ale trochę oszukuję przeznaczenie - wiem, że to drogie zabawki, a póki co u mnie słabo :haha: Odkładam na sprzęt, zadłużam się na uczelni :haha: Nigdy też nie robiłem riserczu dotyczącego Fastrona, nie znam jego możliwości itd. 

 

5 minut temu, kombinuj-licz napisał:

@Łukasz Czerwiński
zarówno HEQ5 jak i SWSA miał/ma @matti_94 

Masz szansę wydusić parę informacji z frontu :) 

Dzięki za cynk. Oczywiście bardziej mi zależy na kupnie HEQ5, aby uniknąć w przyszłości kombinowania i wymieniania. Ale póki co brak ofert. Jak czubek odświeżam fora co pół godziny od miesiąca, już ma na dynks to siadło :haha: A chciałbym w końcu coś mieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Łukasz Czerwiński napisał:

 

Dzięki za cynk. Oczywiście bardziej mi zależy na kupnie HEQ5, aby uniknąć w przyszłości kombinowania i wymieniania. Ale póki co brak ofert. Jak czubek odświeżam fora co pół godziny od miesiąca, już ma na dynks to siadło :haha: A chciałbym w końcu coś mieć. 

Ja szukałem ponad 3 miesiące, w tym czasie było kilka sztuk. Niestety jak cena dobra (okolice 3000zł) i stan OK to kilka minut i sprzedany. Reszta to 10 letnie poobijany, połamane uchwyty i standard jak że sklepu nie wiadomo w jakim stanie w cenach ponad 3500, ewentualnie w dobrym stanie kilkuletnie cenie po 3700-3800 za standard także masakra co się robi :ermm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, calla napisał:

Głowicę widzialem niedawno za 2600

Zdradzisz gdzie? Albo kiedy? Bo to już pewnie sprzedane. 

 

36 minut temu, ikad85 napisał:

Ja szukałem ponad 3 miesiące, w tym czasie było kilka sztuk. Niestety jak cena dobra (okolice 3000zł) i stan OK to kilka minut i sprzedany. Reszta to 10 letnie poobijany, połamane uchwyty i standard jak że sklepu nie wiadomo w jakim stanie w cenach ponad 3500, ewentualnie w dobrym stanie kilkuletnie cenie po 3700-3800 za standard także masakra co się robi :ermm:

Dokładnie. Też dłużej obserwuje rynek wtórny. Były za 2700 - wtedy nie miałem kasiory. Sprzedałem swojego GSO 8" - teraz nie ma ofert :haha: Pocieszające jest tylko to, że od 3 miesięcy non stop chmury :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Łukasz Czerwińskijak zależy CI na mobilności to SWSA. Jakbym miał niebo i miejsce tam gdzie mieszkam to kupiłbym HEQ5, ale, że nie mam to star adventurer jest ideolo i fotografia obiektywowa, do 300mm i szerokie kadry. Jeśli masz jakieś dokładniejsze pytania to wal śmiało. Miałem HEQ5 i Newtona 6" ale mało co nim robiłem fotek bo to nie było takie hop-siup złożyć, wywieźć, rozłożyć itp. i uznałem, że najlepszy sprzęt jest ten używany i kupiłem SWSA, lekki statyw i mieszczę to w plecaku ;).

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzisz. Ale chyba się jednak uprę najpierw i pójdę w ciężki sprzęt. Dlatego też celuję w używany, aby nie stracić za dużo złotówek. Jak mnie nie przerośnie ten ciężki sprzęt to i tak pewnie dodatkowo później SWSA dokupię :haha: A jak przerośnie to odsprzedam i wyceluje w SWSA. Poza tym jakiś czas i tak będę się bawił tylko aparatem na ciężkim montażu, więc to może być spokojna dłuższa przygoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.