Jump to content

Recommended Posts

Witam
Dostałem wiadomość, normalną forumową, od niejakiej katerinjay jednak nie widzę tej użytkowniczki tutaj. Nie czytałem dalej wiadomości ale... zawierał "promocję do jej nagich zdjęć"... ;) xD xD
Zmieniłem hasło na wszelki wypadek ale jeśli pojawią się ode mnie dziwne wpisy bądź emaile tzn że przejęła mi konta a wtedy prosiłbym administrację o kontakt poprzez którego kolegę z podforum na którym przebywam, o odzyskanie konta...
Bądźcie czujni
Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
10 minut temu, isset napisał:

Captcha siadła? 

 

Niekoniecznie captcha musiała siąść. Można wynająć żywych ludzi i to za nieduże pieniądze, albo wynająć a finalnie nie zapłacić za "zrobioną prace". Z tym też się spotkałem

Edited by zdzichu
 • Like 1
Link to post
Share on other sites
59 minut temu, lulu napisał:

Dlaczego admin skasował mi ciekawą propozycję od pani hornykate? Chciałem zapoznać się z jej ofertą, wchodzę na skrzynkę - a tu nic!!!

Najmocniej przepraszam :(

Podesłać Ci adresy mailowe na priv? ;)

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Paether napisał:

 

Jak widać, wzbudziła Twoje zainteresowanie. Dałbym szansę :D 

 

No nie wiem - teraz kiedy mam już tyle bardzo konkretnych, szczegółowych wyobrażeń na temat pani Kasi, zobaczenie avataru mogłoby być rozczarowujące. Jestem w kropce!

Link to post
Share on other sites

Też dostałem wiadomość od niejakiej hornykate. Co gorsza akulrat byłem na poczcie i wszedłem w tą wiadomość, całe szczęście że to jakieś wirusy nie były podszywające się pod forum.

Link to post
Share on other sites

Ktoś uznał, że to jakieś forum matrymonialno-randkowe. Popatrzcie nawet tuż powyżej jak się prezentuje @sidiouss: aż dwa serduszka, słowo "przyjaciel", coś o "płatnym" (znaczy gość lubi płacić albo bierze pieniądze), z fotki widać, że to kociak/kocur i to mający 2269 polubień! Jak mu nie wysłać oferty? ;)

 

 • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Nasze Astro to nie pierwsze forum gdzie tego typu boty spamują bzdurami i ofertami seksualnymi. Sporo innych for np gamingowych ma z tym problem, zwłaszcza mniejszych z mniejszym dozorem adminów.

Trochę śmiechłem bo przypomniało mi się że podobne rzeczy się gdzie indziej pojawiają. Na przykład te maile co na skrzynki przychodzą że ktoś niby włamał się na profil, zainstalował oprogramowanie, nagrywa jak się zabawiamy przy pornosach i za milczenie żąda okupu w bitcoinach :)

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, MateuszW napisał:

Do krainy elfów też mnie nie zapraszali :( 

 

Nie ma Cię w przybytku, o którym na forum "psychiatria.pl" widnieje 9-stronicowy wątek :D Żałuj! 

Ale fakt, spora ilość różnych spamów odeszła w niepamięć, ale Laurkę/Joasię pamięta się do dziś (chociaż internety twierdzą, że to jakaś starsza kobieta) ;)

 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Ale Was wzięło Panowie. Ale dobrze, dobrze, że interesujecie się Kobietami. :)

 

To chyba czas na dowcip o takich kozakach jak Wy.

 

(w aptece)

- Poproszę 50 prezerwatyw
- Mam tylko 48
- Dobra niech będą, ale muszę pani powiedzieć, że popsuła mi pani cały wieczór!

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, MateuszW napisał:

A ja nic nie dostałem, czuję się odtrącony :( Do krainy elfów też mnie nie zapraszali :( 

mogę podesłać kopię :D na maila dostałem

 

Szczerze mówiąc przeszło mi przez myśl, czy admin nie robi sobie dowcipu, i nie wysyła spóźnionego o 2 godziny prezentu urodzinowego :D Wchodzę dziś wieczorem, gotów unieść się honorem z moją ASI120 i odmówić bycia galerianką za jakąś drogą kamerę, a tu już usunięte.

 

10 godzin temu, Paether napisał:

W ramach ciekawostki, historia takiego przykładowego spam-konta:

Wygląda jak boty napisane w selenium :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Our picks

  • Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie - o nietypowych rozwiązaniach sprzętowych
   Sformułowanie, które można znaleźć w internetach jako jedno z "praw Murphy'ego" przyszło mi na myśl, gdy kolejny raz przeglądałem zdjęcia na telefonie z ostatniego zlotu, mając z tyłu głowy najgłośniejszy marsjański temat na forum. Do rzeczy - jakie macie (bardzo) nietypowe patenty na usprawnienie sprzętu astronomicznego bądź jakieś kreatywne improwizacje w razie awarii czy niezabrania jakiegoś elementu sprzętu  Obstawiam, że @HAMAL mógłby samodzielnie wypełnić treścią taki wątek.
    • Haha
    • Like
   • 21 replies
  • MARS 2020 - mapa albedo powierzchni + pełny obrót 3D (tutorial gratis)
   Dzisiejszej nocy mamy opozycję Marsa więc to chyba dobry moment żeby zaprezentować wyniki mojego wrześniowego projektu. Pogody ostatnio jak na lekarstwo – od początku października praktycznie nie udało mi się fotografować. Na szczęście wrzesień dopisał jeśli chodzi o warunki seeingowe i udało mi się skończyć długo planowany projekt pełnej mapy powierzchni (struktur albedo) Marsa.
    • Love
    • Thanks
    • Like
   • 130 replies
  • Aktualizacja silnika Astropolis - zgłaszanie uwag
   Dzisiaj zaktualizowaliśmy silnik Astropolis do najnowszej wersji (głównie z powodów bezpieczeństwa). Najpoważniejsze błędy zostały już naprawione, ale ponieważ aktualizacja jest dosyć rozbudowana (dotyczy także wyglądu), drobnych problemów na pewno jest więcej. Bez was ich nie namierzymy. Dlatego bardzo proszę o pomoc i wrzucanie tu informacji o napotkanych problemach/błędach.
    • Like
   • 238 replies
  • Insight Investment Astrophotographer of the Year 2020 – mój mały-wielki sukces :)
   Jestem raczej osobą która nie lubi się chwalić i przechwalać… ale tym razem jest to wydarzenie dla mnie tak ważne, że postanowiłem podzielić się z Wami tą niezwykle radosną dla mnie wiadomością.
    
   Moja praca zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Planety, komety i asteroidy” podczas tegorocznego konkursu Insight Investment Astronomy Photographer of the Year 2020.
    • Love
    • Thanks
    • Like
   • 85 replies
  • Zobaczyć powierzchnię Wenus.... - mapa promieniowania termicznego (sezon 2020)
   Zacznę od zdjęcia a potem będą technikalia, opisy zbierania materiału oraz informacje o obróbce
   6 maja faza Wenus zmalała poniżej 20% więc zaczął się najlepszy okres kiedy możemy podejmować próby rejestracji promieniowania termicznego powierzchni Wenus. Czas ten potrwa mnie więcej 17-18 maja kiedy to planeta będzie już zbyt blisko Słońca i kontrast zmaleje uniemożliwiając (lub utrudniając) rejestrację tego zjawiska.
    • Love
    • Thanks
    • Like
   • 30 replies
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.