Skocz do zawartości

Tamron 150-600mm f/5-6.3 Di VC USD


pablo12311

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na sprzedaż wędruje o bardzo dobrych właściwościach optycznych Tamron 150-600mm. Optyka czysta nie posiada żadnych rys. Na stopce można dopatrzyć się delikatnych śladów od mocowania obiektywu do statywu.

Z powodzeniem można stosować go w astrofotografii ze względu na niezauważalną komę nawet na pełnej klatce oraz niską aberrację chromatyczną.

Więcej na temat obiektywu można dowiedzieć się z tego wątku https://www.optyczne.pl/324.1-Test_obiektywu-Tamron_SP_150-600_mm_f_5-6.3_Di_VC_USD.html

Mocowanie Nikon.

Cena 2850zł + koszt przesyłki.

DSC_3339.JPG

DSC_3343.JPG

DSC_3335.JPG

DSC_3340.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, TheShackMeister napisał:

bardzo ladne plejady, jaka ogniskowa? i na czym?

Tamron 150-600mm na ogniskowej 200mm z małym cropem na montażu SkyGuider Pro jak w linku powyżej.

W niedługim czasie montaż również będzie dostępny. Przy zakupie montażu i obiektywu można liczyć na większy rabat.

Edytowane przez pablo12311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pablo12311 napisał:

Tamron 150-600mm na ogniskowej 200mm z małym cropem na montażu SkyGuider Pro jak w linku powyżej.

W niedługim czasie montaż również będzie dostępny. Przy zakupie montażu i obiektywu można liczyć na większy rabat.

mam star adventurera pro, zastanawiam sie ile dam rade uciagnac bez guidingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, TheShackMeister napisał:

mam star adventurera pro, zastanawiam sie ile dam rade uciagnac bez guidingu.

Myślę, że na 200mm spokojnie powinien pociągnąć 3min. Jeśli chodzi o większe ogniskowe rzędu 300,400 mm myślę, że w granicach 1min w zależności od egzemplarza star adventurera pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, pablo12311 napisał:

Myślę, że na 200mm spokojnie powinien pociągnąć 3min. Jeśli chodzi o większe ogniskowe rzędu 300,400 mm myślę, że w granicach 1min w zależności od egzemplarza star adventurera pro.

a wiesz może czy da rade używać sobie z nikonem na co dzień (np ptaki), a potem z przejściówką z canonem do astrofoto? Pytam, ponieważ obiektyw nie ma pierścienia przysłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.