Skocz do zawartości

Dzień Singla na Aliexpress 11.11.2020


rambro

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, ax napisał:

Darek B coś podopowie?

14 minut temu, Lukasz83 napisał:

Patrzyłem przez wszelkiej maści te "mini-lornetki"

Nikon na telekonwerterach jest ostry po sam brzeg a te lorneteczki od Vixena, Omegona, SVBony, itd.. mają 60-80% użytecznego pola, w zależności od egzemplarza, reszta to potworne przecinki i fasolki. 

Poza tym w Nikonie obraz jest żyleta, gwiazdy malutkie ale ostre jak szpilki. W pozostałych lornetkach różnie, od dość przyzwoitego obrazu (Vixen) do rozmytych blobów (ruskie BSG)

 

Dlatego jak ktoś chce docelowo - to tylko Nikon, wiem że trudno dostać, ale naprawdę warto poczekać i poszukać.

 

No Łukasz trafił w sedno.

Nawet wyjdzie taniej samemu zamówić obudowę  np. u "dartha" Sidiusa a konwertery zakupić na portalach.

 

Z reguły sporo ich jest na ebayu, po 100-200 za sztukę. Ale czasem trafi się nawet za 50 + wysyłka.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Darek_B napisał:

Od paru dni mimo czystego nieba wilgotność u mnie sięga 99%.

Suszarka jest dobra tylko na trasie domu ale gdzieś w terenie ?

Chyba nadszedł czas zakupu opaski.

 

To dobry wybór?

https://pl.aliexpress.com/item/32844583695.html

Ja kupowałem te, sklejałem je między rzepy samoprzylepne i dolutowalem kabelek USB - działają idealnie. Ale to już trochę więcej zabawy, choć wychodzi chyba najtaniej. 

 

US $3.60  43%OFF | 50W 12V Electric Heating Pads 12x500mm Silicone Heater Thermal Heating Strip Flexible Line Heater Strap For Injector Heated New
https://a.aliexpress.com/_BTL8u8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służę pomocą - to stan na teraz (do wpisania w podsumowaniu zamówienia)"          

Przekreślone kupony są już wykorzystane, jednak zawsze warto je sprawdzić, być może komuś wejdą :)


Kod    Rabat    MWZ    MWZ - Minimalna Kwota Zamówienia
WYSYLKA1111    $50    $200    Na produkty z magazynów EU (magazyn musi być oznaczony jako dostawa 3 lub 7 dni)
11FAST25    €25    €200    Na produkty z magazynów EU (magazyn musi być oznaczony jako dostawa 3 lub 7 dni)
MYDEALZ20    $22,59    $225,90    
HOTUKDALS20    $22,59    $225,90    
AMBIGCODE20    $20    $200    
FEST1111    $18    $200    Na produkty z magazynów EU (magazyn musi być oznaczony jako dostawa 3 lub 7 dni)
AEBONUS    $16,94    $120,00    
DOSTAWA1111    $15    $130    Na produkty z magazynów EU (magazyn musi być oznaczony jako dostawa 3 lub 7 dni)
11FAST12    €12    €100    Na produkty z magazynów EU (magazyn musi być oznaczony jako dostawa 3 lub 7 dni)
SINGLEDAY12    $12    $110    
CEBULA11    $11    $100    
MEGASALE11    $11    $100    
SINGLEDAY10    $10    $90    
11FAST10    €10    €60    Na produkty z magazynów EU (magazyn musi być oznaczony jako dostawa 3 lub 7 dni)
ALIOFERTA1111    $10    $90    
SZYBKA1111    $8    $60    
CUDA     $8    $80    
ALERABAT1111    $8    $80    
ZAKUPY1111    $8    $80    
CUDA1111     $8    $80    

INPOST1111    $8    $70    
SZYBKA1111    $8    $60    Na produkty z magazynów EU (magazyn musi być oznaczony jako dostawa 3 lub 7 dni)
ALILOVE7    $7    $50    
ALIPACZKA7    $7    $50    
SINGLEDAY7    $7    $50    
PLANETPLUS7    $7    $50    

SINGIEL    $5    $50    
MEGAZNIZKI    $4    $35    
ALILECH1111    $4    $30    
SINGLEDAY4    $4    $30    
IMPREZA    $4    $30    

11RAZEM    $3    $25    
11REVOLUTZALI    $3    $25    
AEZNIZKA1111    $3    $30    
ALIBLIX1111    $3    $30    
ALIALERABAT1111    $3    $30    
ALICUDA1111    $3    $30    
MEGA1111    $2    $25    

1111SALE    $1    $15    
            
 

Edytowane przez komprez
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kudi145 napisał:

No tak, choć ostatnie za dwie NL nie doliczyli nic, więc tylko czekać :P 

Nie chce cię martwić ale ja zamówiłem jakiś czas temu właśnie tą kamerkę za 3,8k i koło 7x36 za 1k i właśnie szło przez NL i dowalili 23% a w dodatku miałem jeszcze cyrk bo wartość całej paczki przekraczała 1k € więc już w ogóle lipa.
Jak będziecie zamawiać kilka przedmiotów u jednego dostawcy a ich suma będzie przekraczać 1.000€ to nie pozwólcie żeby wam to wysłał 1 paczką. Lepiej zamówić na raty i poczekać nieco dłużej na skompletowanie zamówień. 
Słyszałem że teraz skarbówka skrupulatniej ma weryfikować przesyłki, więc to takie ostatki. Mi nawet VAT doliczyli do lunetki do guidingu za 230zł. A niedługo mają narzucić vat na wszystkie zakupy z ali. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rozczarowany jestem tym razem. Liczyłem na zakup Apo 76EDPH+korektor, a tu lipa - jest drożej niż parę dni temu. Okulary (Maxvision 82deg) miały być w dobrej cenie, ale po godzinie już zostały wykupione. Kupiłem chociaż ZWO ADC - w Outdoor, więc pewnie do pełni szczęścia dostanę jeszcze do zapłaty cło i Vat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wismat said:

Nie chce cię martwić ale ja zamówiłem jakiś czas temu właśnie tą kamerkę za 3,8k i koło 7x36 za 1k i właśnie szło przez NL i dowalili 23%

Nic tylko czekać, aż ukryty agent skarbówki  będzie wysyłał wezwania do zapłaty VAT przez PM'y bezpośredno na forum:)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, dobrychemik napisał:

Kupiłem chociaż ZWO ADC - w Outdoor, więc pewnie do pełni szczęścia dostanę jeszcze do zapłaty cło i Vat.

OOo jak ja słyszę nazwę tego sklepu to mnie krew zalewa. 2 miesiące mnie zwodzili i nie wysłali towaru. Kłamali w każdej wiadomości, a na sam koniec proponowali w ramach przeprosin jakiś mały teleskop tylko żebym sporu nie rozpoczynał. Złożyłem u nich w sumie 3 zamówienia i tylko pierwsze (z lutego) doszło do skutku. Na szczęście rozpocząłem spór i odzyskałem pieniądze i zamówiłem przedmiot gdzieś indziej. A i tak ledwo co udało mi się zacząć spór bo wystawili cwaniaczki list przewozowy jednocześnie nie wysyłając towaru, blokując w ten sposób opcję sporu na czas ochrony transakcji (90dni ! ). O tyle dobrze że go anulowali po 2 tygodniach i od razu zacząłem działać w sprawie odzyskania pieniędzy. Są u mnie na czarnej liście.
 

Edytowane przez wismat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Darek_B napisał:

 

No Łukasz trafił w sedno.

Nawet wyjdzie taniej samemu zamówić obudowę  np. u "dartha" Sidiusa a konwertery zakupić na portalach.

 

Z reguły sporo ich jest na ebayu, po 100-200 za sztukę. Ale czasem trafi się nawet za 50 + wysyłka.

 

A nie lepiej poszukać starego BGSZ 2.3x40? na olx jest tego całkiem sporo. Za 250zł można wyrwać w świetnym stanie. Nawet u nas na giełdzie był niedawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dobrychemik napisał:

Okulary (Maxvision 82deg) miały być w dobrej cenie, ale po godzinie już zostały wykupione.

 

Polowałem na 6,7 i 14 mm z Tianyuan ale rzeczywiście szybko zeszły. Dziś jednak pojawił się jeden 6,7 dostępny i po zbiciu ceny kodem, zapłaciłem niecałe 250zł. Warto co jakiś czas sprawdzić ;)

 

IMG_20201112_130914.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bida w tym roku na Ali, w większości nie ma promocji  na nic konkretnego - pięć i 4 lata temu jak kupowałem (głównie elektronikę) to upusty były znaczące.


Jeszcze podpytam czy ktoś nie widział w promocjach filtrów EOS CLIP czy też może najtańszych kamerek do Guidowania (T7?) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ax napisał:

Bida w tym roku na Ali, w większości nie ma promocji  na nic konkretnego - pięć i 4 lata temu jak kupowałem (głównie elektronikę) to upusty były znaczące.


Jeszcze podpytam czy ktoś nie widział w promocjach filtrów EOS CLIP czy też może najtańszych kamerek do Guidowania (T7?) :)

https://pl.aliexpress.com/item/4000795654899.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.c41b5c0feLGuyL

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2020 o 13:02, Darek_B napisał:

Od paru dni mimo czystego nieba wilgotność u mnie sięga 99%.

Suszarka jest dobra tylko na trasie domu ale gdzieś w terenie ?

Chyba nadszedł czas zakupu opaski.

 

To dobry wybór?

https://pl.aliexpress.com/item/32844583695.html

Używam, działają jak narazie bez zarzutu

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.