Skocz do zawartości

Black Friday 2020


luzikos

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Gdzie rozglądać się za ewentualnymi promocjami ?

Jeśli znajdziecie jakieś fajne promki, kody to proszę o umieszczenie.

 

Ja chcę kupić ZWO ASI533 no i będę zerkać na:

 

https://www.firstlightoptics.com/

http://www.teleskop-express.de

 

No i w sklepach PL. Jest sens ryzykować cło/vat i kupować spoza UE?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście BF2020 myślę, że sporo ludzi będzie raczej spoglądać w przeciwnym kierunku niż zachodnioeuropejskie sklepy. Zwłaszcza jeśli plotki o nieuniknionym VAT od nowego roku się potwierdzą, to może się okazać, że to ostatnia szansa na naprawdę dobre łowy. Z drugiej strony, dopiero co był 11.11 i pewnie większość ludzi co chciała kupić, to kupiła. Wyjątkiem jestem pewnie ja, bo na Maxvisiony się spóźniłem, a Optolongi L-eXtreme koszmarnie podrożały.

ASI533 jest do kupienia na Ali. Chyba coś około 3,6kzł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na wielkie lub jakiekolwiek obniżki w asortymencie astro, branża jak każda inna dostaje teraz po tyłku. Rok temu z tej okazji w PL tylko jeden sklep astro miał promocję i to wyłacznie na kilka wybranych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2020 o 14:55, dobrychemik napisał:

Wyjątkiem jestem pewnie ja, bo na Maxvisiony się spóźniłem

 

Jeśli nadal jesteś zainteresowany to może zajrzyj do LanWan -  https://www.aliexpress.com/store/5035158.

Na ten moment z serii 82* mają 6,7 / 8.8 / 14 mm, i po wyrażeniu chęci zakupu, wychodzi coś takiego (w złotówkach mniej więcej 290, kupony mi nalicza automatycznie):

 

lanwan.jpg

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, peter5 napisał:

Pominę temat czy okular to towar pełnowartościowy, bo ja mam podejrzenia poparte faktami.

 

Czyli nie masz nic na poparcie tej bzdury o cenie, tylko tak sobie znowu przychodzisz pomarudzić w kwestii zakupów na aliexpress bo okulary na giełdzie nadal nie chcą się sprzedać ;)

 

  • Lubię 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle poratuję :)

 

Kod    Rabat    MWZ                                              MWZ - Minimalna Kwota Zamówienia


FEST2311    $20    $180    Na produkty z magazynów EU (oznaczone jako szybka dostawa)
DOSTAWA2311    $15    $120    Na produkty z magazynów EU (oznaczone jako szybka dostawa)
11LUKASZ    $11    $100    
11ALIPACZKA    $11    $100    
11LOWCYCHIN    $11    $110    
DUZAZNIZKA11    $11    $100    
ALIOFERTA2311    $10    $90     
SZYBKA2311    $8    $60    Na produkty z magazynów EU (oznaczone jako szybka dostawa)
AECZARNY10    $8    $80    
MADE8    $8    $80    
2020FRIDAY    $8    $80     
DOKONANE8    $8    $80    
MEGASALE2311    $5    $40    
CZAJNA5    $5    $40    
MADE5    $5    $40    
INPOST5    $5    $50     
RABATY    $4    $35     
MEGACZARNY    $2    $15    Na produkty z magazynów EU (oznaczone jako szybka dostawa)
SKOKPIATEK    $2    $20    

 

Co do VATu i CŁA .. jeśli zamówicie przesyłkę Aliexpress Standard Shipping to na 99% tego nie zapłacicie .. sęk w tym że droższe rzeczy wysyłają kurierami ....  pozostaje jeszcze opcja z magazynu PL lub CZ ewentualnie DE

Edytowane przez komprez
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paether napisał:

 

Czyli nie masz nic na poparcie tej bzdury o cenie, tylko tak sobie znowu przychodzisz pomarudzić w kwestii zakupów na aliexpress bo okulary na giełdzie nadal nie chcą się sprzedać ;)

 

Wiem, że masz ochotę na moje esy, tylko musisz się spieszyć, bo na jeden już mam rezerwację:original:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.