Skocz do zawartości

Black Friday 2020


luzikos

Rekomendowane odpowiedzi

To i tak wychodzi sporo taniej niż z EU.

 

Jeszcze na FB ZWO jest info, że przecena też dotyczy autoryzowanych dilerów i trwa do końca roku, oprócz ASI533 jest fajna promka na:

 

ASI120MC-S

ASI120MM Mini

ASI462MC

ASI071MC Pro

ASI533MC Pro

ASI6200MM Pro

ASI2400MC Pro

ASI2600MC Pro

ASIAIR PRO

ASI GT cameras

Duo-Band Filter

 

https://astronomy-imaging-camera.com/product-category/on-sale

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MateuszW napisał:

Geniusz ze mnie, robiłem to godzinę temu i nie ogarnąłem, dzięki :P 

Nie martw się, miałem to samo. Siedziałem i myślałem czy jak kliknę "kup" to już się kupi czy wyjdzie dopiero okienko do kuponów :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, komprez napisał:

@MateuszW  nie da się łączyć kodów ale najlepszą cene uzyskasz korzystając z kuponu  SELECT (czerwone) + kod/zniżka sprzedawcy (pomarańczowe) +  kod rabatowy 

Do tych kuponów to chyba trzeba mieć doktorat, bo cały czas mi coś wyskakuje że dostałem kupon, a przy zakupach jakoś nigdy ich nie ma. To jest tak samo losowe jak nazwy tych chińskich sklepów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW najlepsza promka na BF2020:

 

https://www.firstlightoptics.com/offers/hubble-cassegrain-reflector-telescope.html

 

 

..śmieszne review :D

 

 

w skrócie w PL (interpretacja własna)

 

Sprzedam teleskop Hubbla

komenty:

- optyka TOP, ale brak mocowań do mojego montażu Orion SSAG. Problemy z prowadzeniem :D

- zamówione w 1985 - ciągle czekam

- zamówiłem egzemplarz, ale spalił w przesyłce (but it burned up on re-entry)

[...]

Edytowane przez luzikos
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, OnlyAfc napisał:

Byłem blisko, żeby ją dziś kupić, ale za dużo naczytałem się o problemach z kolimacją tej tuby i dałem sobie spokój :)

 

Też się zastanawiałem, ale z moim montażem nie miałoby to  sensu. 

Co to za black friday, jak oni tam żadnego sprzętu nie mają? Sprzedaje ktoś może SW 150/7500 PDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka tubę, brandowaną jako TS (ale to GSO) RC 150/1370 z reduktorem 0,8x. Kolimacje zrobiłem w pokoju, z użyciem 2 " lasera Howie Glatter, z pożyczoną nasadką z okręgami. Jestem w pełni z niej zadowolony, a obrazy jakie daje, są naprawdę ostre i punktowe. Nie ma też żadnej komy czy aberracji chromatycznej. Poniżej M13 zrobioną ta rurka i modyfikowanym Canonem 60D. Co do obróbki zdjęcia, to jestem jeszcze w przedszkolu. :flirt:

M_13.jpg

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kiniu-13 napisał:

Mam taka tubę, brandowaną jako TS (ale to GSO) RC 150/1370 z reduktorem 0,8x. Kolimacje zrobiłem w pokoju, z użyciem 2 " lasera Howie Glatter, z pożyczoną nasadką z okręgami. Jestem w pełni z niej zadowolony, a obrazy jakie daje, są naprawdę ostre i punktowe. Nie ma też żadnej komy czy aberracji chromatycznej. Poniżej M13 zrobioną ta rurka i modyfikowanym Canonem 60D. Co do obróbki zdjęcia, to jestem jeszcze w przedszkolu. :flirt:

M_13.jpg

Spoko. Jak nie było flatów, to teraz sztucznego przydałoby się zrobić. Na czym powiesiłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.