Skocz do zawartości

Atrakcje w Kudłaczach?


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.

Ognisko z rusztem oczywiście jest do dyspozycji i oddalone od telepów na bezpieczną odległość a wieczorek zapoznawczy zbędny bo pokoje i namioty są koedukacyjne ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

Mam pytanko czy jedzie ktoś do Kudłaczy zokolić Katowic albo może bedzie przejeżdzał przez Katowice . A może mieszka ktoś w Jarosławiu może będzie też się wybierał :)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sratatata a gdzie jest konkretne ogłoszenie jak było to w zeszłym roku i mapka dojazdu bo też bym się kciał załapać ale nie wiem co, gdzie i jak.

 

Spoko, spoko, mamy jeszcze dwa miesiące czasu ;). Na pewno wkrótce ukaże się "oficjalne" ogłoszenie ze szczegółami. Z tego co mi wiadomo zarezerwowane są już na nasze potrzeby wszystkie miejsca w schronisku i pole namiotowe, więc każdy chętny będzie się mógł tam pojawić. Ludzi i sprzętu tam jak zwykle nie zabraknie, oby tylko pogoda dopisała 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja na Kudlaczach bede przed opozycja Marsa!

Janusz mam nadzieje, ze tez bedziesz i wezmiesz Maximatora !!!

Juras tez chyba bedzie ???

A co do ogniska to sie zgadzam na Kudlaczach mozna sie tak postawic by nie zawadzalo.

Ja chyba przytacham ze soba refraktor 15 cm Zeissa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek pewnie nie skonczyl jeszcze tego nowego...jak gadalem z nim jakies 2 tygodnie temu to nic sie nie chwalil bo gdyby tak bylo to by sie pochwalil!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Nowe schronisko może być gotowe najwcześniej za rok na lato, w górach ludzie biedni a wykończenie takiego budynku na odpowiednim standarcie sporo kosztuje :-

Zapisy prowadzę osobiście i wynająłem całe schronisko, jest jeszcze 15 miejsc w pokojach 10-osobowych i z 50 na polu namiotowym, koszt noclegu to 15 zł od osoby i będzie dobre, domowe żarcie dla tak licznej grupy jak planujemy ;D ;D ;D

W pobliżu do kilometra nie ma też problemu z wynajmem kwater prywatnych za trochę większe pieniądze i z większym standartem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.