Skocz do zawartości

[S] Filtry 2.0" - UHC i antyLP


dobrychemik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania filtry w wersji 2.0". Stan idealny. Kupujący w komplecie dostaje filtr, oryginalne pudełko oraz zmierzone widmo filtra.

 

1. SVBony UHC - dobry filtr mgławicowy. Są oczywiście lepsze filtry, ale pod względem stosunku jakości do ceny to raczej ten filtr nie ma konkurencji.

Cena: 180 zł.

 

2. SVBony Moon - bardzo dobry filtr typu anty-light-pollution, czyli filtr przeciw sztucznemu zaświetleniu nieba. Dodatkowo ogranicza światło Księżyca (stąd nazwa), więc po pierwsze dobry do obserwacji naszego satelity, bo nie razi tak po oczach. Po drugie, zmniejsza niekorzystny wpływ Księżyca na obserwacje innych obiektów. Pod względem skuteczności wycinania światła sodowego okazał się lepszy niż wielokrotnie droższy Baader Neodymium Moon & SkyGlow.

Mam dwie sztuki na zbyciu - kupione specjalnie do lornetki 2.1x40, ale z niej zrezygnowałem...

Cena: 95 zł/sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.