Skocz do zawartości

(S) Samyang 135mm Nikon D5300 astromod


flamezz

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam jak w tytule:

Samyang 135mm wraz z obejmą i dovetailem za 1500zł

Nikon D5300 Astromod 1500zł

Wysyłka paczkomatem w cenie

Dla zainteresowanych prześle zdjęcia w PW.

 

Istnieje możliwość wymiany na kamerke asi290 lub 224 wraz z RC 6 lub 8 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 minut temu, wismat napisał:

Astromod masz na stałe czy to drukowany clip z filtrem?

Modyfikowany przez Michała Kałużnego. Wyjęta płytka sprzed matrycy i wstawiona płytka konwersyjna. Można focić również w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... sorry za off... ! 

 

W moim Canonie 650d  czeski macher od modyfikacji też coś tam wyjął  a co innego włożył a ponadto - jak mgliście

zapamiętałem - zmienił pozycję matrycy . Pisał mi, że to mi umozni focić również w dzień. Ale fotki będą naczerwieniałe.

No i tak to jest .  Czy u Ciebie też lekko zabarwione ?  Pytam tak z ciekawości i chyba zbędnie, bo po modyfikacji

chyba zawsze takie będą.

Piszę "chyba" - bo tak sobie pomyślałem, że mozna byłoby na gwint filtrowy obiektywu znów nakręcić jakiś filtr

blokujący IR .  Czy tak ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2021 o 11:42, zbignieww napisał:

... sorry za off... ! 

 

W moim Canonie 650d  czeski macher od modyfikacji też coś tam wyjął  a co innego włożył a ponadto - jak mgliście

zapamiętałem - zmienił pozycję matrycy . Pisał mi, że to mi umozni focić również w dzień. Ale fotki będą naczerwieniałe.

No i tak to jest .  Czy u Ciebie też lekko zabarwione ?  Pytam tak z ciekawości i chyba zbędnie, bo po modyfikacji

chyba zawsze takie będą.

Piszę "chyba" - bo tak sobie pomyślałem, że mozna byłoby na gwint filtrowy obiektywu znów nakręcić jakiś filtr

blokujący IR .  Czy tak ???

 

U mnie fotki są normalne :) może musisz pobawić się balansem bieli na białej kartce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.