Skocz do zawartości

[S] Filtry LRGB 2.0"


dobrychemik

Rekomendowane odpowiedzi

Wycofuję się z przygotowań do kupna kamery mono, więc pozbywam się praktycznie nowych filtrów SVB LRGB w rozmiarze 2.0". Ich widma dostępne są do wglądu w moim wątku dotyczącym pomiaru widm filtrów. Stan idealny, używane jedynie kilkukrotnie podczas zabawy w dzienną fotografię mono/kolorową.

 

Cena 700 zł. Odbiór osobisty w Krakowie lub wysyłka InPost 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TUR napisał:

Czesc, jestem zainteresowany. Jaka grubość filtrów ?

pozdr

 

Nie sprzedam Ci tych filtrów. Nie będę robił interesów z osobą, która bezpodstawnie publicznie (na Astromaniaku) zarzucała mi naciąganie ludzi i nieuczciwość. Do tej pory nie doczekałem się słowa przeprosin i wycofania oszczerstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Przepraszać nie mam Cię za co. Widzę ze nie wyciągnąłeś wniosków. Jak zamierzasz się dalej unosić to Twoja sprawa. 

Ps. Ze względu na widmo, które wrzuciłeś i tak bym nie kupił. Mój teleskop źle pracuje z filtrami które przepuszczają poniżej 400 nm. Powodzenia !

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lichwa – udzielanie nieetycznych pożyczek, z uwagi na zawyżone odsetki lub inne opłaty, w wyniku czego następuje nieuczciwe wzbogacenie się pożyczkodawcy

 

(Wikipedia)

 

Już na Astromaniaku tłumaczono Ci, że nie rozumiesz czym jest lichwa i nadal to samo.

 

Cenę wytłumaczyłem tutaj:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.